Starostlivosť

Ako sa starať o ľudské vlasy?

Vlasy je nutné umývať len v prípade potreby (napr. Príliš veľa farby). Čím menej sa premyjú tým majú dlhšiu životnosť. Dopinavé vlasy sa nemusia umývať tak často. Pred umývaním vlasov je potrebné vytiahnuť z hlavy hrebienok. Potom sa umyjú s teplou vodou a šampónom (šampón je najlepší pre suché vlasy). Mali by ste jemne umyť každú skupinu vlasov zvlášť (Netrite vlasy o seba). Po opláchnutí šampónu vodou utrite uterákom a naneste na mokré vlasy kondicionér alebo masku. Po niekoľkých minútach opláchnite, podľa potreby znova a znova odvádzajte prebytočnú vodu s uterákom. Jemne prečešte hrebeňom a na predĺžené vlasy kefou a nechajte zaschnúť. Keď vlasy už uschnú môžete narovnať pomocou žehličky a uistite sa, že ste použili kvapalinu pre ochranu vlasov pred teplom. Clip vo vlasoch by ste mali vytiahnuť v noci, aby sa zabránilo zámene. Pre česanie vlasov je najlepšie použiť špeciálne kefky pre predlžovanie vlasov. Odporúčame tiež špeciálne vrecko pre ukladanie vlasov klip In. Kefy a púzdra nájdete v našej predajni a v príslušenstve. Neodporúča sa plávať s vlasmi, najmä v slanej vode, pretože to môže viesť k nadmernému zamotaniu.
Pred použitím vysokej teploty by mali byť chránené špeciálnym vybavením.

Prírodné farbenie vlasov.

Môžete si farbiť vlasy, pretože sú 100% prírodné. Neodporúčame bielenie, pretože môže dôjsť k poškodeniu. Nemali by ste používať farby a šampóny s oxidačným činidlom alebo čpavok. Farbenie by mal vykonávať skúsený kaderník. Vzhľadom k rozmanitosti farieb (odrody z chemického zloženia) a možnosť nesprávnej farby na vlasy, neprijímame sťažnosti na už farbené vlasy.

 

 

VLASY tepelne odolné – vlákna (syntetické)

Ako sa starať o vaše vlasy s tepelne odolných vlákien?
Vlasy je nutné prať len v prípade potreby (napr. Príliš veľa farby). Čím menej sa premyjú tým majú dlhšiu životnosť. Dopinané vlasy sa nemusia umývať tak často. Pred umývaním vlasov je potrebné vytiahnuť z hlavy a hrebienok. Potom ich umyte s teplou vodou a šampónom (šampón je najlepší pre suché vlasy). Mali by ste jemne umyť každú skupinu zvlášť (Netrite vlasy o seba). Jemne prečešte hrebeňom na predĺžené vlasy použite kefu (kefa na vlasy s drôtmi odporúčame na syntetické vlasy) a nechajte zaschnúť. Clip vo vlasoch by sa mal vytiahnuť v noci, aby sa zabránilo zámene.

Pre česanie vlasov je najlepšie použiť špeciálne kefky pre predlžovanie vlasov. Odporúčame tiež špeciálne vrecko pre ukladanie vlasov. Kefy a púzdra nájdete v našej predajni v príslušenstve. Neodporúča sa plávať vo vlasoch, najmä v slanej vode, pretože to môže viesť k nadmernému zamotaniu.
Vlasy syntetické môžu byť vystavené teplote 180C. Vlasy sú veľmi citlivé na modelovanie a farbenie vlasov.

Vlasy nemôžu byť farbené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *