cameronhair@cameronhair.eu
0917441372
24-h

Starostlivosť o ľudské a syntetické vlasy

OVERENÉ ZÁKAZNÍKMI CAMERONHAIR
https://obchody.heureka.sk/cameronhair-eu/recenze/

Odporučenia a starostlivosť k predlženým vlasom.

Neumývajte vlasy v predklone. Vlasy umývajte zásadne vždy v záklone, šetrným spôsobom, čím sa vyhnete možným problémom a zauzleniu. Vlasy sa neumývajú ako „keď sa perie špinavé prádlo“  Najideálnejšie je nechať vlasy prirodzene vyschnúť. V prípade nutnosti (čo nie je najideálnejšie) použiť sušič na vlasy (fén) ale len s najchladnejším prúdom vzduchu

Vlasy sa musia pravidelne prečesávať, minimálne 2-krát do dňa,

Vlasy prečešte rukou a následne po celej dĺžke poctivo rozčešte kefou na predlžené vlasy, ktorá ma štetiny bez guličiek na konci.

Na noc sa odporúča vlasy poriadne rozčesať a nasledovne je vhodné ich zapliesť do vrkoča, tým sa vyhnete možnému pouzleniu vlasov v spánku.

Kúpanie v mori, v termálnych kúpaliskách a bazénoch je záťaž na nadpojené vlasy, preto si vlasy vždy pred kúpaním dajte do copu a po kúpaní ich opláchnite sladkou vodou. Nadpojené vlasy a zvlášť najsvetlejší blond farby môžu zareagovať na látky obsiahnuté v morskej alebo termálnej vode alebo bazénoch a značne stratiť na kvalite a samozrejme zamotať sa.

Puzdro na vlasy Clip In
Puzdro na vlasy Clip In

Neodporúčame odfarbované predlžené vlasy Cameronhair a obzvlášť v blond farbách vystavovať pobytu a pôsobeniu mora, termálnych kúpalísk, bazénov ako aj nadmernému slnečnému žiareniu.

Návšteva sauny je tiež veľká záťaž pre nadpojené vlasy, preto odporúčame vlasy pred návštevou sauny namočiť do vody a použiť olejček. Vlasy si tiež zabaľte do uteráka. Neodporúčame odfarbované predlžené vlasy a obzvlášť v blond farbách vystavovať pobytu v saune.

Majte na pamäti, že vyčesávanie vlasov z prameňov vlasov je prirodzenou súčasťou.Neodporúčame predlžovať vlasy o viac ako jednu štvrtinu pôvodnej dĺžky vlasov.

Presahujúce pridané nové vlasy majú malú oporu vo Vašich vlastných vlasoch, pričom predlžené konce vlasov sú extrémne namáhane, čím pri dlhších vlasoch môže dochádzať k zvýšenému zapletaniu a elektrizovaniu vlasov, obzvlášť to môže byť pri odfarbovaných blond vlasoch a dĺžkach predlžených vlasov nad 45 cm..

Pozor pri aplikácií viac ako 40 gramov vlasov na jednu hlavu sa zvyšuje riziko ťažšieho rozčesávania vlasov a ich motania, obzvlášť je tato skutočnosť badateľná u dlhších vlasoch ako 35 cm a samozrejme u najcitlivejších odfarbovaných blond vlasoch.

Nikdy predĺžené vlasy neodfarbujte. Aj keď sú vlasy ľudské, chemické úpravy (farbenie, tónovanie, melírovanie, chemické ondulácie, atď.) na už odfarbovaných a farbených vlasoch nedoporučujeme. Všetky úkony na vlasoch zverte do rúk odborníkov – kaderníkov. Vyhýbajte sa agresívnym farbám, radšej použite tonovací šampón.

Pred každým použitím agresívnych kozmetických prípravkov (farby, odfarbovače, peroxidy, …) najprv si vyskúšajte reakciu uvedeného prostriedku na malej časti pramienkov vlasov, aby ste sa oboznámili s výslednou reakciou a až po prevedení testu reakcie a spokojnosťou s výsledkom preveďte zamýšľaný úkon na celom množstve vlasov. Pri farbení nikdy nedávajte farbu až na spoje.

Spracované ľudské vlasy farbené a odfarbované nikdy chemicky netrvaľte.

Do spojov vlasov nikdy nijak nezasahujte – neodlupujte ich a neťahajte ich extrémne.

Nadpájané vlasy nemajú možnosť prirodzene sa premasťovať, preto im túto funkciu musíte nahradiť rôznymi kvalitnými prípravkami, čím im dodáte vlhkosť a lesk.

Pred prvým použitím – nadpojením nové zakúpené vlasy resp. ich časť umyte kozmetickými prípravkami, ktoré mienite používať a tak si overte účinok kozmetických prípravkov na vlasy. Týmto spôsobom sa tiež presvedčíte, ako budú vlasy vyzerať po umytí.

Na predlžené vlasy neodporúčame časté žehlenie a vôbec nie žehlenie pri vysokej teplote. Žehlenie môže mať devastačné účinky na akékoľvek vlasy a extrémne na odfarbované blond vlasy.

Predlžené vlasy odporúčame posúvať späť ku korienkom v rozmedzi 2–3 mesiacoch od aplikácie v závislosti od rýchlosti rastu vlastných vlasov. Pri zanedbaní doby posunutia sa Vám vlasy môžu extrémne dredovať a zapletať.

Nikdy neťahajte a neškubte extrémne za predlžené vlasy, môžete si vytrhnúť predlžený prameň vlasov aj s Vašimi vlastnými vlasmi.

Po aplikácii je bežné, že sa Vám môžu uvoľniť niektoré pramene predlžených vlasov v závislosti od použitej techniky nadpojenia prameňov.

Šampóny, balzamy, atď. nikdy nenanášajte do vlasov krúživými pohybmi (mohli by ste vlasy zamotať), ale len jemným pozdĺžnym spôsobom od korienkov vlasov ku končekom vlasov.

Veľmi zaujímavým faktom je že nové predlžené vlasy Vám telo nemusí prijať! Môže ich nadmerne elektrizovať, odpudzovať.

Kedy sa neodporúča predlžovať si vlasy:

Predlžovanie vlasov sa neodporúča osobám mladším ako 16 rokov. Vlasy sú ešte pomerne slabé a vo vývoji.Vlasy sa neodporúča predlžovať v období užívania silných antibiotík, hormonálnych preparátov (vrátane antikoncepcie), pričom v tomto období sú Vaše vlasy oveľa viacej zaťažené, ale tiež, ak ste chorá, máte veľmi citlivú pokožku na hlave, lupienku, neurodermitídu alebo kruhové vypadávanie vlasov, atď.
Prírodné vlasy Cameron Hair ® nie sú panenské vlasy, pretože prechádzajú bielením a farbením, preto farbenie už ďalej neodporúčame. Ak sa ale rozhodnete predsa len farbiť, potom rozhodne uprednostnite farbenie do tmavšieho odtieňa ,za žiadnych okolností vlasy Cameron Hair nezosvetľujte a nebieľte. Robíte to na svoje vlastné riziko, čo znamená, že my potom neakceptujeme návraty , výmeny ,sťažnosti na farbené vlasy, keďže to bolo z našej strany veľmi dôrazne a zodpovedne vysvetlené.

STAROSTLIVOSŤ O ĽUDSKÉ VLASY

Puzdro na vlasy Clip In
Puzdro na vlasy Clip In

STAROSTLIVOSŤ O ĽUDSKÉ VLASY. Clip in a iné produkty Cameronhair. Odporúčania na umývanie vlasov Cameron Hair. Nie po každom použití vlasov je potrebné vlasy umývať. Neodporúčame kúpanie v mori a v bazéne s rozpustenými vlasmi .Odporúča sa vlasy vypnúť do drdola. Slaná voda a chlórovaná voda spôsobujú zamotanie vlasov a môže dôjsť k úplnému zničeniu vlasov.

Ako ich umyť ?

1. Jemne rozčesať vlasy Cameron Hair ® prírodnou kefou na vlasy. 2. Vlasy umyte hydratačným šampónom. Nikdy nepoužívajte čistiaci, ako napríklad lupinový šampón, pretože by to vo vlasoch spôsobilo zamotanie. Tip: Použitie destilovanej vody zachováva minerály a predlžuje životnosť vlasov.

3. Naplňte umývadlo vodou a pridajte trochu šampónu. 4. Potom vlasy jemne ponorte do vody so šampónom.

5. Dôkladne opláchnite čistou vodou. 6. Jemne vytlačte prebytočnú vodu – vlasy neotierajte ,nešúchajte, ani nevymačkávajte .

7. Naplňte umývadlo čistou vodou a pridajte kondicionér na vlasy. Ponorte vlasy do vody. 8. Dôkladne opláchnite, vytlačte vodu uterákom, naneste regeneračnú , zvlhčovaciu masku a nechajte pôsobiť 5 minút, potom opláchnite vodou. 9. Prebytočnú vodu jemne vytlačte uterákom a položte ich na uschnutie. 10. Pretože ľudské vlasy sa po umytí môžu mierne zvlniť, môže byť po vysušení vlasov použitá žehlička na vlasy. Pred použitím žehličky nezabudnite použiť tepelne ochrannú kozmetiku. Tipy na styling: Ľudské vlasy Cameron Hair ® sa dajú voľne upravovať pomocou natáčania alebo žehlenia. Životnosť vlasov sa predĺži aj tým, že sa vyhnete spreju na vlasy a iným vlasovým výrobkom. Pretože sa ľudské vlasy Cameron Hair® môžu zamotávať rovnako ako Vaše vlasy, odporúčame použiť prírodnú kefu, určenú na takéto vlasy, ktorá sa dá objednať na našom e-shope www.cameronhair.eu Sušenie vlasov : Vlasy osušte malým prúdom vzduchu a pokiaľ možno studeným vzduchom. Sprcha a plávanie : odporúčame vlasy vypnúť do drdola, predídeme ich poškodeniu a zamotaniu. Farbenie vlasov : Prírodné vlasy Cameron Hair ® nie sú panenské vlasy, pretože prechádzajú bielením a farbením, preto farbenie už ďalej neodporúčame. Ak sa ale rozhodnete predsa len farbiť, potom rozhodne uprednostnite farbenie do tmavšieho odtieňa ,za žiadnych okolností vlasy Cameron Hair nezosvetľujte a nebieľte. Robíte to na svoje vlastné riziko, čo znamená, že my potom neakceptujeme návraty , výmeny ,sťažnosti na farbené vlasy, keďže to bolo z našej strany veľmi dôrazne a zodpovedne vysvetlené.

Puzdro na živé vlasy Cameronhair.

https://cameronhair.eu/produkt/puzdro-na-ludske-vlasy-clip-in/?currency=EUR

Správne skladovanie má obrovský vplyv na životnosť vašich vlasov a preto Cameron Hair predstavuje nový produkt na Slovenskom trhu je to puzdro na živé vlasy clip in .
Clip in vlasy nie sú lacná záležitosť .
Tento spôsob skladovanie Vám pomôže výrazne predĺžiť skladovanie ľudských vlasov Clip in.
Alebo Vám pomôže seriózne odprezentovať vlasy vo vašom salóne.

STAROSTLIVOSŤ O SYNTETICKÉ VLASY

STAROSTLIVOSŤ O SYNTETICKÉ VLASY Odporúčania na umývanie syntetických vlasov Cameron Hair. Nie po každom použití vlasov je potrebné vlasy umyť. Ako ich umyť 1. Jemne prečešte vlasy Cameron Hair ® syntetickou kefou na vlasy. 2. Vlasy umyte hydratačným šampónom.

3. Naplňte umývadlo vodou a pridajte trochu šampónu. 4. Potom vlasy jemne ponorte do vody so šampónom.

5. Dôkladne opláchnite čistou vodou 6. Jemne vytlačte prebytočnú vodu – vlasy neotierajte, nešúchajte , ani nevymačkávajte .

7. Naplňte umývadlo čerstvou vodou a pridajte kondicionér na vlasy. Ponorte vlasy do vody.

8. Prebytočnú vodu jemne vytlačte uterákom a položte ich na uschnutie.

Syntetické vlasy sú menej náchylné na styling ako ľudské vlasy. Na rozčesávanie vlasov použite drôtenú kefu, určenú na takéto vlasy, ktorá sa dá objednať na našom e-shope www.cameronhair.eu Aby ste zabránili statickosti vlasov, môžete použiť sprej na hydratáciu vlasov.

Ako upravovať a modelovať vlasy odolné voči teplu? Vlasy môžu byť vystavené teplotám do 180 ° C.

1. Vlasy jemne navlhčite.

2. Na kulmu alebo na žehličku natočte malý prameň – držte ho 30 sekúnd.

3. Po odstránení držte prameň chvíľu v ruke , aby vychladol – to je podmienka pre točenie vlasov

Syntetické vlasy sa nesmú farbiť.

Postarajte sa o svoje vlasy!
5 tipov na zdravé vlasy
 😀

1. Šampón
Vyberte si správny šampón pre pokožku hlavy.
Ak si umývate hlavu každý deň, odporúčam jemný šampón, najlepšie s niečím, čo ich bude stimulovať, napríklad vitamín B5. Pre lupiny odporúčam šampón s prídavkom olejov, napríklad z čajovníka. Masírujte pokožku hlavy špičkami prstov.

2. Kondicionér
Ak sú vaše vlasy zvlnené, kondicionér urobí trik. Vaše vlasy budú tenšie.

3.Maska
Odporúča sa pre zafarbené vlasy, najmä pre odfarbené vlasy, ktoré potrebujú veľa hydratácie, aby nezostali suché.

4. Vyhladzovanie vlasov.
Na vlasy odporúčam hodvábne sérum, ktoré má vyhladzujuce vlastnosti.

5. Sušenie
Nezabudnite si vlasy vysušiť, ale nie pri vysokých teplotách.😀
Ničí to vlasy. Nezabudnite tiež nie ísť spať s mokrými vlasmi 😀(môže to spôsobiť napríklad lupiny, bolesti hlavy, svrbenie, spletené vlasy).