cameronhair@cameronhair.eu
0917441372
24-h

O nás

Modrý certifikát Heureka
Modrý certifikát Heureka

Pre získanie certifikátu potrebuje e‑shop minimálne 90% odporúčaní za posledných 90 dní

po-pi: 8:00-15:30  Náš internetový obchod nemá kamennú predajňu.

Cameron Hair sa neustále vyvíja a je lídrom medzi výrobcami príčeskov na zahustenie a predlženie vlasov.

Cameronhair vizitka
Cameronhair vizitka

 

Pri objednávke nad 50 € Vám pero darujem zdarma.
Pri objednávke nad 50 € Vám pero darujem zdarma.
Všetko skladom doručenie do 24 hodín.
Všetko skladom doručenie do 24 hodín. Cameronhair sklad.
Ľudské vlasy aj umele vlasy.

Začiatky firmy siahajú od roku 2008 a od tej doby sa značka Cameron Hair neustále vyvíja a je lídrom medzi výrobcami predlžovania vlasov. Na Slovenskom trhu firma pôsobí od roku 2015.  Sme rodinná firma, ktorej úspech je založený na osobitnom dôraze na kvalitu výrobkov a na individuálnom prístupe ku klientom. Našou silnou stránkou je originalita existovania, kedy do každého nášho rozhodnutia vkladáme celé naše JA s veľkou dávkou empatie, aby sme čo najlepšie ako len vieme dosiahli dokonalú súhru medzi nami a našimi spokojnými zákazníkmi , vďaka ktorým tu sme a neustále rastieme. Neprestajne rozširujeme sortiment a zavádzame inovatívne produkty pre predlžovanie vlasov na slovenskom trhu. Našou veľkou pýchou a radosťou sú naše krabičky a obaly. Ochranné balenie , v ktorých naše vlasy, produkty a príslušenstvo zasielame a doručujeme v expresne rýchlom čase a v nepoškodenom stave našim zákazníkom .

Krabičky a obaly Cameronhair.
Krabičky a obaly Cameronhair.

Predávame vlasy, ktoré sú špecificky vyberané pre našich zákazníkov, aby sa čo najdokonalejšie dokázali prispôsobiť nášmu európskemu typu a farbe vlasov. Vlasy máme skladom a s ich výberom Vám vždy samozrejme s radosťou poradíme. Celú našu ponuku vlasov dokážeme doručiť kuriérom k Vám domov do 24 hodín, počas pracovných dní.

Naši existujúci, ale aj naši ďalší potencionálny zákazníci ,ste pre nás tá najdokonalejšia a nenahraditeľná spätná väzba. Vďaka Vám sa značka Cameron hair neprestajne vyvíja, zdokonaľuje , napreduje, ale hlavne vďaka Vám existuje .

Naše vlasy majú referenčnú kvalitu. Nie sú lacné, ale sú cenovo dostupné. Cena je skvelá z jednoduchého dôvodu. So zodpovedným prístupom k naším zákazníkom, ponúkanou kvalitou vlasov a so starostlivosťou o zákazníka predávame na Slovensku , v Poľsku a  pre veľký záujem mame aj e – schop pre Českú Republiku. . Samozrejmosťou je poradenstvo pre našich existujúcich zákazníkov, ale aj pre každého, kto sa pre túto revolučnú metódu predlžovania vlasov rozhodne a vyberie si z našej širokej ponuky z neustále sa vyvíjajúcej sa značky Cameron Hair

Best Connection s.r.o.

Moskovská 16

071 01  Michalovce

IČO: 48 131 865

DIČ: 2120065079

Ďakujeme za prejavenú dôveru.

Všetko skladom doručenie do 24 hodín.
Všetko skladom na doručenie do 24 hodín.
Ľudské vlasy aj umele vlasy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *