O nás

Pero cameronhair,zdarma pri nakúpe nad 50 €
Cameronhair vizitka
Cameronhair vizitka
Všetko skladom doručenie do 24 hodín.
Všetko skladom doručenie do 24 hodín. Cameronhair sklad.
Ľudské vlasy aj umele vlasy.

Začiatky firmy siahajú od roku 2008 a od tej doby sa značka Cameron Hair neustále vyvíja a je lídrom medzi výrobcami predlžovania vlasov. Sme rodinná firma, ktorej úspech je založený na osobitnom dôraze na kvalitu výrobkov a na individuálnom prístupe ku klientom. Našou silnou stránkou je originalita existovania, kedy do každého nášho rozhodnutia vkladáme celé naše JA s veľkou dávkou empatie, aby sme čo najlepšie ako len vieme dosiahli dokonalú súhru medzi nami a našimi spokojnými zákazníkmi , vďaka ktorým tu sme a neustále rastieme. Neprestajne rozširujeme sortiment a zavádzame inovatívne produkty pre predlžovanie vlasov na slovenskom trhu. Našou veľkou pýchou a radosťou sú naše krabičky a obaly. Ochranné balenie , v ktorých naše vlasy, produkty a príslušenstvo zasielame a doručujeme v expresne rýchlom čase a v nepoškodenom stave našim zákazníkom .

Predávame vlasy, ktoré sú špecificky vyberané pre našich zákazníkov, aby sa čo najdokonalejšie dokázali prispôsobiť nášmu európskemu typu a farbe vlasov. Vlasy máme skladom a s ich výberom Vám vždy samozrejme s radosťou poradíme. Celú našu ponuku vlasov dokážeme doručiť kuriérom k Vám domov do 24 hodín, počas pracovných dní.

Naši existujúci, ale aj naši ďalší potencionálny zákazníci ,ste pre nás tá najdokonalejšia a nenahraditeľná spätná väzba. Vďaka Vám sa značka Cameron hair neprestajne vyvíja, zdokonaľuje , napreduje, ale hlavne vďaka Vám existuje .

Naše vlasy majú referenčnú kvalitu. Nie sú lacné, ale sú cenovo dostupné. Cena je skvelá z jednoduchého dôvodu. So zodpovedným prístupom k naším zákazníkom, ponúkanou kvalitou vlasov a so starostlivosťou o zákazníka predávame na Slovensku , v Poľsku a  pre veľký záujem mame aj e – schop pre Českú Republiku. . Samozrejmosťou je poradenstvo pre našich existujúcich zákazníkov, ale aj pre každého, kto sa pre túto revolučnú metódu predlžovania vlasov rozhodne a vyberie si z našej širokej ponuky z neustále sa vyvíjajúcej sa značky Cameron Hair

Ďakujeme za prejavenú dôveru.

Všetko skladom doručenie do 24 hodín.
Všetko skladom na doručenie do 24 hodín.
Ľudské vlasy aj umele vlasy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *