cameronhair@cameronhair.eu
0917441372
24-h

Blog o vlasoch

Modrý certifikát Heureka
Modrý certifikát Heureka

STAROSTLIVOSŤ O ĽUDSKÉ A SYNTETICKÉ VLASY

Jednoduchý drdol, ktorý ženy milujú.

https://cameronhair.eu/kategoria-produktu/pricesok-drdol-na-gumicke/

Jednoduchý drdol, ktorý ženy milujú.
Voľný drdol je účes, ktorý si zamilovalo veľa žien! Je to opak babkinho nudného drdolu, tuho a pevne stočený do hlavy. Rovný drdol vyzerá ako rýchlo zachytené vlasy, ľahko a neopatrne spletený do gumičky, z ktorej vykĺznu tenké pramene.
Donedávna bol strapatý drdol typickým domácim účesom, na ulici sa v ňom takmer nikto neobjavil, ale niekoľko sezón drdol v chaotickom štýle „opúšťa dom“.
Ako urobiť strapatý drdol na rôznych dĺžkach vlasov
Loose bob – účes, ktorý sa dá urobiť na stredných, stredných alebo dlhých vlasoch. Chaotický drdol je neštandardný drdol,je to symbol jednoduchosti a na jeho výrobu potrebujete iba štetec, gumičku a niekoľko vláseniek.
Názory sa rozchádzajú, pokiaľ ide o česanie vlasov pred ich úpravou. Ľudia s hustými a hustými vlasmi by ich mali vyčesať predtým, ako ich natočia do drdola, pretože sa môžu príliš zamotať. Ak sú vaše vlasy tenké a jemné, nemusíte ich veľmi česať – potom drdol naberie na objeme. Musíme sa rozhodnúť, či si urobíme kefku, pretože svoje vlasy poznáme najlepšie.

https://cameronhair.eu/kategoria-produktu/pricesok-drdol-na-gumicke-ludske-vlasy/

Drdol na gumičke
Keď sú naše vlasy tenké a riedke, je ťažké získať očarujúcu a hustú verziu účesu. Potom je užitočný drdol na gumičke, teda odopínateľný drdol na vlasy. Je to gumička s prepletenými vlasmi, ktorú si navliekame na vlasy. Stačí si na svoje prirodzené vlasy , chytiť ich všetky dokopy, pretiahnuť cez drdol na gumičke (rovnako ako bežná gumička). Je dôležité nevyťahovať všetky vlasy druhýkrát. Výsledný drdol pripevnite sponkami do vlasov a je hotový.

Jednoduchý drdol, ktorý ženy milujú,

už nie je záhadou! Jednoduchý drdol je dokonalým riešením pre každého a pre každú príležitosť. Určite to bude dlho triumfovať. Zopnite si vlasy v neopatrnom drdole a je dokonalým riešením, ktoré určite zafunguje v každej situácii.

Odstávajúce uši

https://cameronhair.eu/kategoria-produktu/ofina-clip-in-ludske-vlasy/

Problém vyčnievajúcich uší postihuje asi 5% populácie. Je zvlášť ťažký pre deti, tínedžerov a ženy. Táto slabá stránka krásy má veľký vplyv na pohodu a psychiku, najmä keď o nej začujeme nepriaznivý komentár

Nemôžeme dovoliť, aby chyby krásy ovplyvňovali celý náš život. Telo každého človeka sa neustále mení a nie je dokonalé, čo bohužiaľ vedie k tomu, že takmer vždy v sebe vnímame niečo, čo sa nám nepáči. Namiesto zamerania sa na odstránenie nedokonalostí za každú cenu by sme sa mali naučiť žiť s nimi a akceptovať svoje telo.

Pozitivita tela, teda prijatie a úcta k vlastnému telu, je hnutie, ktoré stálo v protiklade s kultom dokonalého, ideálneho tela. Je to povzbudenie, aby ste prijali svoje vlastné nedokonalosti a užívali si život napriek svojim komplexom. Myšlienkou tohto hnutia je zamerať sa na sebaprijatie. Je to tiež výzva, ktorá vás povzbudzuje k tvrdej práci, ktorej výsledkom by mal byť život v harmónii s vašim telom.

Odstávajúce uši – ktorý účes bude dokonalý?
Najjednoduchší spôsob, je zvoliť správny účes. Ľudia, ktorí bojujú s problémom veľkých, odstávajúcich uší, by sa mali vyhnúť krátkym strihom, ktoré ich odhalia. Vysoko pripnuté, pevné drdoly, chvosty alebo účesy so silne stiahnutými vlasmi alebo zviazanými vysoko na temene hlavy určite nezakryjú vyčnievajúce uši. Tieto účesy bohužiaľ zvýraznia a zdôraznia to, čo chceme zakryť. Ľudia s odstávajúcimi ušami by sa mali zdržať zastrčovania vlasov za ušami.

https://cameronhair.eu/kategoria-produktu/ofina-clip-in-ludske-vlasy/

Dobrým riešením pre odstávajúce uši sú ofiny – efektívne odvedie pozornosť od uší. Najlepšie je rozhodnúť sa pre dlhú a hustú verziu. Nechajte ju voľne spadnúť cez čelo. Ofina funguje dobre na krátke aj dlhé vlasy. Ak sú vaše vlasy riedke a tenké, môže vám ich pomôcť zhustiť a predĺžiť odnímateľná ofina.

Vlasy sú naším pomocníkom v boji proti odstávajúcim ušiam. Aby sme defekt pomohli skryť, je veľmi dôležité dbať na ich objem – čím sú vlasy nadýchanejšie a čím väčší je ich objem, tým ľahšie a presnejšie môžeme zakryť uši.

Ktorý klip vo vlasoch bude pre mňa vhodný?

Je veľmi dôležité zvoliť si správnu hustotu vlasov.

Ak máte veľmi tenké vlasy, môžete si vybrať 5-pásmový set (60-70 gramov)

Ak majú vaše vlasy strednú hustotu, odporúčame súpravy pozostávajúce z 8 pások (100 – 130 gramov).

Ak ste šťastná majiteľka veľmi hustých vlasov, budete potrebovať súpravu nad 130 gramov.

Ako zvoliť správnu farbu vlasov?


V našej palete máme asi 19 rôznych odtieňov vlasov. Okrem plných farieb nájdete aj , ombre a tmavé vlasy. Farba je najlepšie zvoliť podľa vašich vlastných tipov. Ak máte problém s výberom správnej farby, pošlite nám fotografiu vašich vlasov za denného svetla. Spoločne sa pokúsime vybrať najpodobnejšiu farbu.

Účesy s copom

Účesy s klasickým copom alebo s copom na rozpustených vlasoch, rozpustených alebo napnutých – to sú dokonalé účesy! Vďaka mnohým formám bude každá žena schopná nájsť pre seba dokonalý vrkoč. Možnosti zapletania vlasov sú obrovské – nebojte sa popustiť uzdu svojej fantázii!

Ako si vybrať najlepší účes pre svoj tvar tváre

https://cameronhair.eu

Výber správneho účesu pre tvar vašej tváre môže výrazne zmeniť váš celkový vzhľad – ak je správne vybraný, môže správny štýl zarovnať a vyvážiť vašu tvár, aby ste vyzerali mladšie a vylepšili svoje rysy tváre.

Účes môže zmeniť vašu tvár na úplne iný vzhľad, napríklad niektoré účesy môžu zmeniť širokú, okrúhlu tvár tak, aby vyzerali dlhšie, dlhá tvár vyzerala širšia a tak ďalej. Cieľom je zarámovať a vyvážiť vašu tvár, aby ste predviedli svoje najlepšie vlastnosti pre lichotivý vzhľad.

Či už máte tvár oválneho, trojuholníkového alebo srdcového tvaru, ten správny účes zmení váš vzhľad. Dnes sa teda ponoríme hlbšie a nájdeme najlepšie účesy pre tvar tváre.

Po prvé, je dôležité určiť tvar vašej tváre. Môžete to urobiť uviazaním vlasov späť a pri pohľade na svoju tvár tesne v zrkadle. Predtým, ako si vyberiete účes, určte tvar svojej tváre.

Oválny tvar tvár je dobre vyvážená a rovnomerne rozložená, pričom celková dĺžka tváre je väčšia ako šírka a čeľusť je úzka, ale nie oveľa užšia ako línia vlasov.
Ak máte oválnu tvár, máte veľké šťastie, pretože si môžete strhnúť väčšinu účesov. To vám umožní experimentovať inak a vyskúšať najrôznejšie odvážne nové vzhľady. Najlepší tip pre tento tvar tváre je uspokojiť sa s účesom, ktorý vlasom dodáva veľký objem. Pohyby vytvorené vrstvami tiež pomôžu vyrovnať lícne kosti.

Ak máte okrúhlu tvár, musíte byť pri výbere účesu obzvlášť opatrní. Musíte sa zamerať na účesy, ktoré predlžujú vašu tvár. Chráňte sa pred geometrickými a tupými účesmi .

Bočné delenie môže byť skutočne lichotivé pre okrúhle tváre. Vlasy by ste mali nosiť pod bradou, pretože to pomôže predĺžiť tvár a dá vám ženský vzhľad.

Krátke a ostrihané účesy sú pre okrúhle tváre – nie,nie pretože môžu zvyšovať tvár. Môžete si vytvoriť objem a plnosť na temene hlavy výberom vrstveného účesu. Vďaka tomu bude vaša tvár vyzerať užšia.

Ak máte tvár v tvare trojuholníka (oči a čelo užšie ako čeľusť), zamerajte sa na to, aby ste okolo čela a očí získali nejakú plnosť pomocou dlhších vlasov a vrstiev. Pri tvaroch trojuholníkovej tváre je čeľusť najširšou časťou tváre a má väčšie rozmery ako lícne kosti a ešte užšie čelo.
 

Cieľom trojuholníkového tvaru tváre je zúženie brady a rozšírenie čela. Účes s objemom je pre tento tvar tváre ideálny, pretože pomáha vyvážiť a zjemniť ostrú čeľusť. Vždy môžete pridať predlžovanie vlasov, aby ste dosiahli väčší objem. Medzi ďalšie účesy, ktoré sú pre tento tvar dokonalé, patria krátke strihy .

Ak máte široké čelo, úzku čeľusť a špičatú bradu, tvar tváre sa považuje za tvar srdca. S tvárami v tvare srdca je cieľom zmäkčiť vaše rysy a urobiť ich vzhľad zaoblenejšími a vyváženejšími, pričom by sa mala venovať pozornosť od čela. Preto účesy, ktoré rámujú tvár, ako sú dlhé budú fungovať dokonale. Alebo vytvorí ilúziu širšej a plnšej čeľuste, zatiaľ čo bočné vlasy zakryjú časť vášho čela a zúžia lícne kosti.
 

Obdĺžniková tvár má ostrú čeľusť a čelo, vďaka ktorým je tvár dlhšia. Cieľom tohto tvaru tváre je vylepšiť lícne kosti a zároveň zjemniť ostré rohy tváre.
 

Ak máte dlhú tvár, je najlepšie sa vyhnúť dlhým vlasom, pretože to bude ešte výraznejšie. Ak chcete priniesť svoje najlepšie vlastnosti, choďte na kratšie účesy alebo použite predlžovanie vlasov na dosiahnutie veľkého objemu. Najlepšie budú fungovať krátke až stredné účesy. Choďte za účesom, ktorý má skôr bočné delenie než stred, pretože stredové delenie môže zosilniť dĺžku vašej tváre a môže byť veľmi neodpustiteľné. Je lepšie vyhnúť sa veľmi krátkym alebo veľmi dlhým rezom.

Ak máte široké čelo, široké lícne kosti a širokú čelenku, tvar tváre sa považuje za štvorcový. Cieľom tohto tvaru je zmäkčiť všetky tieto vlastnosti pre symetrický vzhľad.

Choďte po dlhých vrstvách účesov, ktoré pridajú dĺžke vašej tváre, alebo bočným prepážkam, ktoré zmäkčia ostré uhly a vyrovná rovnosť. Bočné vlasy sú tiež dobrou voľbou pre upozornenie na stred tváre (lícne kosti), ďaleko od čeľuste.

Syntetické vlasy Cameron Hair

Clip-in Funky farebné pramene 50cm
50cmhttps://cameronhair.eu/kategoria-produktu/clip-in-vlasy-synteticke-clip-in/

Syntetické vlasy Cameron Hair ,celý rad syntetických príčeskov, drdolov,  tupe clip-in a mnoho mnoho ďalších skvelých produktov tejto dokonalej a rastúcej značky v oblasti predlžovania vlasov,sú veľmi výnimočnou kategóriou pri zahusťovaní a skrášľovaní Vašich vlasov. Iba syntetické vlasy Cameron Hair sú vyrobené z tepelne odolných vlákien. Sú odolné voči teplotám do 180 C. Vlasy z vlákien Heat Resistant Fiber sú odolné voči teplu a odlišujú sa od bežne dostupných syntetických vlasov svojim prirodzeným vzhľadom. Syntetické vlásky Cameron Hair majú neodolateľný vzhľad bez umelého lesku a sú dokonalým splynutím s našimi  ľudskými vlasmi.Starostlivosť o takéto vlasy je veľmi jednoduchá.Ponúkame širokú paletu farieb či už základných od čiernych,hnedých cez blond odtiene,ďalej cez melírované farby ale aj ombre. Vlasy sa dajú  upravovať tepelne ,čiže z nich môžte  modelovať dokonalé účesy a môžte ich kulmovať.Naša stránka Cameron Hair poskytuje mnoho dôležitých informácií,ako sa o takéto vlásky starať,aby Vám robili radosť čo najdlhšie,ako sa len dá.Dnešná moderná doba a naše syntetické príčesky Cameron Hair Vám ponúkajú rôzne riešenia,ako vykúzliť kreatívne ale aj jednoduché denné účesy z pohodlia Vašho domova. S našimi produktami zo syntetických vlákien nemáte žiaden problém si toto všetko s veľmi cenovo dostupným spôsobom s radosťou dopriať.

STAROSTLIVOSŤ O ĽUDSKÉ A SYNTETICKÉ VLASY

STAROSTLIVOSŤ O ĽUDSKÉ VLASY.


Odporúčania  na umývanie vlasov Cameron Hair. Nie po  každom použití vlasov  je potrebné vlasy umývať.  Neodporúčame kúpanie v mori a v bazéne s rozpustenými vlasmi .Odporúča sa vlasy vypnúť do drdola.   Slaná voda a chlórovaná voda spôsobujú zamotanie vlasov a môže dôjsť k úplnému zničeniu vlasov.   

Ako ich umyť ?

1. Jemne rozčesať vlasy Cameron Hair ® prírodnou kefou na vlasy.
2. Vlasy umyte hydratačným šampónom. Nikdy nepoužívajte čistiaci, ako napríklad lupinový šampón, pretože by to vo vlasoch spôsobilo zamotanie.
Tip: Použitie destilovanej vody zachováva minerály a predlžuje životnosť vlasov.

3. Naplňte umývadlo vodou a pridajte trochu šampónu.
4. Potom vlasy jemne ponorte do vody so  šampónom.

5. Dôkladne opláchnite čistou vodou.
6. Jemne vytlačte prebytočnú vodu – vlasy neotierajte ,nešúchajte, ani nevymačkávajte .

7. Naplňte umývadlo čistou vodou  a pridajte kondicionér na vlasy. Ponorte  vlasy do vody.
8. Dôkladne opláchnite, vytlačte vodu uterákom, naneste regeneračnú , zvlhčovaciu masku a nechajte pôsobiť 5 minút, potom opláchnite vodou.
9. Prebytočnú vodu jemne vytlačte uterákom a  položte ich na uschnutie.
10. Pretože ľudské vlasy sa po umytí môžu mierne zvlniť, môže byť po vysušení vlasov  použitá žehlička na vlasy. Pred použitím žehličky nezabudnite použiť tepelne ochrannú kozmetiku.
Tipy na styling:
Ľudské vlasy Cameron Hair ® sa dajú voľne upravovať pomocou natáčania alebo žehlenia. Životnosť vlasov sa predĺži aj tým, že sa vyhnete spreju na vlasy a iným vlasovým výrobkom.
Pretože sa ľudské vlasy Cameron Hair® môžu zamotávať rovnako ako Vaše vlasy,  odporúčame použiť prírodnú kefu, určenú na takéto vlasy, ktorá sa dá objednať na našom e-shope www.cameronhair.eu
Sušenie vlasov : Vlasy osušte malým prúdom vzduchu a pokiaľ možno studeným vzduchom.
Sprcha a plávanie : odporúčame vlasy vypnúť do drdola, predídeme ich poškodeniu a zamotaniu.
Farbenie vlasov : Prírodné vlasy Cameron Hair ® nie sú panenské vlasy, pretože prechádzajú bielením a farbením, preto farbenie už ďalej  neodporúčame. Ak sa ale rozhodnete  predsa  len farbiť, potom rozhodne uprednostnite farbenie do tmavšieho odtieňa ,za žiadnych okolností vlasy Cameron Hair nezosvetľujte a nebieľte. Robíte to na svoje vlastné riziko, čo znamená, že my potom neakceptujeme návraty , výmeny ,sťažnosti na farbené vlasy, keďže to bolo z našej strany veľmi dôrazne a zodpovedne vysvetlené.


       Puzdro na živé vlasy Cameronhair.

https://cameronhair.eu/produkt/puzdro-na-ludske-vlasy-clip-in/


Správne skladovanie má obrovský vplyv na životnosť vašich vlasov a preto Cameron Hair predstavuje nový produkt na Slovenskom trhu je to puzdro na živé vlasy clip in .
Clip in vlasy nie sú lacná záležitosť .
Tento spôsob skladovanie Vám pomôže výrazne predĺžiť skladovanie ľudských vlasov Clip in.
Alebo Vám pomôže seriózne odprezentovať vlasy vo vašom salóne.

STAROSTLIVOSŤ O SYNTETICKÉ VLASY

Dámske poloparochne, tupé (2)


Odporúčania  na umývanie syntetických vlasov Cameron Hair. Nie po každom použití vlasov je potrebné vlasy umyť. Ako ich umyť
1. Jemne prečešte  vlasy Cameron Hair ® syntetickou kefou na vlasy.
2. Vlasy umyte hydratačným šampónom.

3. Naplňte umývadlo vodou a pridajte trochu šampónu.
4. Potom vlasy jemne ponorte do vody so šampónom.

5. Dôkladne opláchnite čistou vodou
6. Jemne vytlačte prebytočnú vodu – vlasy neotierajte, nešúchajte , ani nevymačkávajte .

7. Naplňte umývadlo čerstvou vodou a pridajte kondicionér na vlasy. Ponorte vlasy do vody.

 8. Prebytočnú vodu jemne vytlačte  uterákom a položte ich na  uschnutie.

 Syntetické vlasy sú menej náchylné na styling ako ľudské vlasy. Na rozčesávanie vlasov použite drôtenú kefu, určenú na takéto vlasy, ktorá sa dá objednať na našom e-shope www.cameronhair.eu
Aby ste zabránili statickosti vlasov, môžete použiť sprej na hydratáciu vlasov.

Ako upravovať a modelovať vlasy odolné voči teplu? Vlasy môžu byť vystavené teplotám do 180 ° C.

1. Vlasy jemne navlhčite.

2. Na kulmu alebo na žehličku natočte  malý prameň – držte ho 30 sekúnd.

3. Po odstránení držte prameň chvíľu v ruke , aby vychladol – to je podmienka pre točenie vlasov

Syntetické vlasy sa nesmú farbiť.

NOVÝ ROK – NOVÝ ZAČIATOK?

Je ťažké nájsť spoľahlivé štatistiky o novoročných predsavzatiach, približne 50% Sloveniek. Podľa štatistík Interaktívneho inštitútu pre výskum trhu je toto číslo oveľa vyššie – dosahuje takmer 80%. Je však zaujímavé, že iba 8% z tých, ktorí sa donútia dodržiavať svoje predsavzatia. Dôvodom sú často nerealistické očakávania.
Novoročné kúzlo
Prečo veríme, že práve 1. januára je ten správny čas prestať fajčiť, začať chudnúť, drasticky zmeniť správanie alebo imidž? Zvedie nás kúzlo Silvestra, ktoré spája určitú melanchóliu spôsobenú skutočnosťou, že uplynul budúci rok, a nádejou, že nový prinesie zmenu k lepšiemu. Chceme veriť, že sa v našich životoch niečo zmení a túto vieru posilňujeme prostredníctvom rozhodnutí. V povahe človeka – po mojich narodeninách pôjdem do telocvične, po Silvestri prestanem fajčiť, po Vianociach začnem s chudnúť. Za týmto nie je nič zlé – často tieto „hraničné momenty“ nám pomáhajú robiť dôležité rozhodnutia , čeliť výzvam, ktoré by sme sa nevyjadrili inokedy. Ak skutočne chceme niečo zmeniť v našich životoch, možno bude pri takomto prielome jednoduchšie.

Novoročné predsavzatia sú často prejavom túžby zmeniť sa – fyzicky alebo psychicky. Aj keď zmena postavy alebo postavy vyžaduje veľa práce na sebe a veľa úsilia, je ľahšie vykonať drobné zmeny vzhľadu. Možno je Nový rok vhodný čas na to, aby ste sa pokúsili zmeniť štýl obliekania, začať maľovať alebo rozhodovať o zmene účesu. Môže zlepšiť vašu náladu, priniesť sviežosť a povzbudiť vás k ďalším zmenám v živote. Zahusťovanie vlasov, predlžovanie vlasov, objavovanie sa v novom účese na novoročnej párty, zvýrazňovanie – koniec a začiatok roka, keď sme ochotnejší zásadne zmeniť, je na čase rozhodnúť sa. www.cameronhair.eu

Prekvapte všetkých vianočným objemom!


Prekvapte všetkých vianočným objemom!

December je obdobie, v ktorom sa obvykle ponáhľame hľadať posledné dary, behať po obchodoch za kaprom, zdobiť vianočný stromček a organizovať všeobecné upratovanie. Často sa spája s únavou, zhone a podráždením. Je dobré si dať pauzu a postarať sa o svoj vlastný imidž na Vianoce a nasledujúci Silvester .

Rýchla zmena účesu

Zmena účesu je najjednoduchší spôsob, ako úplne zmeniť vzhľad. Podľa mnohých žien je to skvelý spôsob, ako priniesť zmenu do vášho života a zlepšiť svoju náladu. Farebné odtiene, nová farba farby, tieňovanie, ombre efekt, strihanie vlasov – to je dobrý spôsob, ako sa zbaviť zimnej apatie.

Zhutnenie a predĺženie.

Ak chceme každého prekvapiť novým účesom, ale nemusíme sa uchýliť drastickým zmenám, ako je strihanie vlasov alebo farbenie, stojí za to premýšľať o zahustení vlasov alebo ich predĺžení. Obrovské dostupné techniky zahusťovania a predlžovania vám umožňujú zvoliť si správnu metódu pre každého. Obzvlášť stojí za to zaplatiť za clip in vlasy alebo tap in vlasy – vďaka nim môžete ľahko dosiahnuť požadovaný efekt hustých dlhých vlasov.

Clip in -Flip In Aplikácia
Clip in -Flip In Aplikácia

Môj príbeh

Rada by som sa Vám predstavila… Moje meno je Angelika Harbuľáková. Farby a ich úžasné kombinácie ma fascinovali už v dectve, o čom svedčí fakt, že som sa už ako malé dievčatko zoznámila s čarom maľovania, kresby a koloristiky počas návštevy umeleckej školy. Absolvovala som až 8 ročníkov, ktoré vytvorili dostatočný základ pre môj ďalší rozvoj talentu a citu pre detail. Počas štúdia na vysokej škole som začala pracovať s kozmetikou MARY KAY, vďaka ktorej som získala počas 10 rokov kopec skúsenosti a praxe. To už bolo ďalšie znamenie, že moje kroky povedú iným smerom. Definitívne som však záľube líčenia a Make- upu podľahla po absolvovaní kurzu u renomovaného vizážistu, ktorým je LUKÁŠ KIMLIČKA. Od vtedy, aby som sa vydala na cestu úspešnej Make-up Artist, už chýbal už len krôčik. Bolo to zo srdca darované líčenie na svadbu pre nevestu-manželku môjho dlhoročného kamaráta, ktorý bol pre mňa ako brat. Práve toto nádherné kamarátske gesto odštartovalo moju kariéru.. …viete ako sa hovorí “darované úprimne od srdca, sa vám v živote vráti dvojnásobne”… Postupom času som sa stavala stále žiadanejšou nielen na svadby ale i spoločenské akcie rôzneho druhu. Tento úspech bol pre mňa impulzom pre ďalšie vzdelávanie sa. Dnes sa už venujem ďalším kurzom v oblasti beauty, ako sú rôzne druhy aplikácií mihalníc či microblading čo je v súčastnosti métoda čiarkovaného obočia, ktorá je najviac žiadaná.
Výnimočným zážitkom a pre mňa zároveň splnenou túžbou bolo absolvovanie vyššieho levelu líčenia- kurz EXTREME ART MAKE-UP vo vysoko uznávanom MAKE-UP ISTITUTE PRAHA. V budúcnosti sa tam určite plánujem vrátiť, pretože nezabúdam ako dôležité je zdokonaľovať sa.

A čo ma na mojej práci baví najviac???…. Najväčším zadosťučinením a radosťou pre mňa je, ak môžete byť súčasťou nezabudnuteľného dňa nevesty. Vykúzliť jej krásny a dlhotrvácny make-up a tak jej spraviť, jej deň ešte krajším… Vidieť ten spokojný pohľad do zrkadla, ktorý hovorí za všetko 🙂

A aké plány mám do budúcna? Keďže ma moja práca neustále fascinuje a lákajú ma nové trendy, nové techniky a metódy líčenia, mám v pláne ďalej sa zdokonaľovať. Keďže to prišlo všetko samo, ako nejaký signál z hora, beriem to ako poslanie a za tých 10 rokov praxe a skúsenosti plánujem učiť, pripravovať školenia pre iné ženy. Chcem im odovzdať všetko dobré, čo som sa naučila a tým sa posúvať vpred už aj ako úspešná lektorka.

Ako sa pripraviť na predlžovanie vlasov?

Ako sa pripraviť na predlžovanie vlasov
Ako sa pripraviť na predlžovanie vlasov

Pri hľadaní informácií o predlžovaní vlasov často preskočíme najdôležitejší aspekt, t. J. Ako sa pripraviť na toto ošetrenie, aby nielen vynikajúci účinok, ale tiež neovplyvnil naše zdravie? Keď snívame o dlhých vlasoch na hlavách, dosiahnutie nášho cieľa v takom krátkom čase má priaznivý vplyv na našu pohodu.
Na Slovensku je predlžovanie vlasov stále populárnejšie Dlhé vlasy sú večné synonymum krásy a ženskosti, ale bohužiaľ ich dosiahnutie na požadovanú dĺžku je často nemožné dosiahnuť, najmä ak máme tenké a krehké pramene.
Moderné kaderníctvo našlo odpoveď na dilemy žien s krátkymi vlasmi, ktoré sa usilujú o maximálnu dĺžku. V stacionárnych alebo internetových obchodoch si môžeme kúpiť Syntetické alebo, Ľudské vlasy, čelenka, pripináčiky, vrkoče a príčesky, ktoré si môžeme dať na seba a vychutnať si požadované vlny a objem na našich hlavách. Pre tých, ktorí nechcú opakovať takéto činnosti každé ráno, boli vytvorené ďalšie metódy, ako napríklad keratínové predlžovanie vlasov. Aplikácia pre oblasť vlákien bola opísaná v inom z našich príspevkov. Pred každou procedúrou, invazívnejšou, vykonávanou doma alebo profesionálne, počas návštevy kaderníka, je dôležité vykonať test na alergiu, aby ste si overili, či látky, ktoré používame, nespôsobia nepríjemné následky. Ak po 48 hodinách nedochádza k začervenaniu pokožky, budeme si istí, že aplikácia je pre naše zdravie 100% bezpečná.
Ako sa pripraviť na postup? Predĺženie vlasov si vyžaduje v závislosti od jeho metódy vyššie uvedené kroky. Podstatou je výber správnej metódy tak, aby spĺňala očakávania, ktoré sme si sami stanovili. Je dôležité, aby ste pokožku hlavy a kutikuly dobre očistili hĺbkovým čistiacim šampónom. Na zlepšenie stavu vlasov neaplikujeme žiadne kozmetické výrobky. Všetky kondicionéry, peny, gély a masky môžu tento efekt pokaziť, pretože pripojené vlasy sa môžu zosunúť. Ďalším faktorom je čas. Proces pripevňovania pásov trvá 3 až 4 hodiny. Takže buďte trpezliví. Dosiahnuté výsledky určite kompenzujú každú minútu strávenú u
kaderníka . Dlhé, krásne vlasy dodajú kúzlo, žiaru a omladenie už niekoľko rokov!

Parochňa – spôsob, ako rýchlo urobiť zmenu.


Parochňa – spôsob, ako rýchlo urobiť zmenu

Ženy radi menia vzhľad. Nie je bez dôvodu, že žena je premenná! A zatiaľ čo zmena štýlu obliekania je jednoduchá, zmena účesu je náročnejšou výzvou. Čo robiť, aby sa uľahčilo? O zložitých rozhodnutiach – farbenie a skracovanie vlasov

Zmena účesu môže ovplyvniť dĺžku vlasov, tvar alebo farbu. Všetky tieto zmeny však dávajú ženám určité obmedzenia. Pri farbení má zmena vplyv na zdravie vlasov a môže ich poškodiť. Pod vplyvom farby sa mení štruktúra vlasov, ktoré sa stávajú citlivejšími na lamanie. Dávajte pozor, aby ste nevystavovali vlasy príliš často a príliš dlho. Samotní výrobcovia farieb odporúčajú zafarbiť dorast na začiatku a potom na zvyšku vlasov. Zmena dĺžky vlasov a celého účesu môže byť tiež nepríjemná. Zvolený účes, ktorý dokonale vyhovuje populárnej herečke, nemusí v našom prípade fungovať tak dobre. Čo si zvoliť, aby ste sa cítili skvele na svojej vlastnej pokožke? A možno aj farbíte vlasy? Parochne prichádzajú na pomoc!

Experimentujte s parochňami!

Parochne nie sú len šancou zmeniť vzhľad. Je to tiež príležitosť experimentovať, testovať rôzne možnosti a hrať sa so svojím vzhľadom. Nákupom parochne môžeme skontrolovať, ako budeme vyzerať v novej farbe vlasov. Bude to fungovať v našom prípade alebo sa to páči priateľom? Ak nie, návrat k starej farbe alebo zmena farby bude jednoduchá a nebude mať negatívny vplyv na stav našich vlasov. Ak farba funguje, môžeme zvoliť trvalé farbenie a užiť si zvolený odtieň po dlhú dobu.

Vďaka parochniam tiež preveríme, ako vyzeráme v úplne novom účese. Parochne sú užitočné najmä pri zmene chĺpkov z dlhých na krátke. Umožnia vám skontrolovať, či nám vyhovujú kratšie vlasy alebo či sa s nimi cítime dobre. Ak sa ukáže, že krátky strih nie je presne to, čo nám vyhovuje, nestratíme nič. Určite nie vlasy z hlavy!

Každý z nás môže mať dlhé vlasy! Parochne sú tiež skvelým riešením pre dámy, ktoré snívajú o dlhých vlasoch. V okamihu zmenia obraz a umožnia vám vychutnať si svoj vysnívaný účes. Parochne sú tiež vhodné na pestovanie krátkych vlasov. Prechodné obdobie medzi krátkymi a dlhšími vlasmi môže byť nepríjemné. V tejto chvíli vlasy nesedia dobre, nemajú tvar. Vďaka parochne môžeme vlasy dočasne skryť skôr, ako dosiahneme požadovanú dĺžku. Ak parochňa nespĺňa naše požiadavky, môžeme sa rozhodnúť pre predlžovanie vlasov alebo zahusťovanie. Ak chcete, aby váš vzhľad potešil a predovšetkým neodhalil žiadne ošetrenia, vyberte si prírodné vlasy, ktoré na tento účel najlepšie fungujú.

Zmena z dovolenky

Stojí za zmienku, že parochňa je tiež skvelý spôsob, ako zmeniť imidž pri kostýmových večierkoch alebo karnevale. Umožnia nám prispôsobiť vzhľad postavám, ktoré hráme, a zmeniť obraz. Na jednej strane chceš byť Wonder Woman a na druhej strane by si radšej vyzeral ako Taylor Swift? Nič jednoduchšie! Parochne ponúkajú veľa možností, ktoré stojí za to využiť. Najmä preto, že sa karneval blíži!

Koľko stojí predlžovanie vlasov?

predlžovanie vlasov, ktoré nebolo tak dávno, bolo spojené s návštevou kaderníka a cenou minimálne 200€ -500€

V súčasnosti sú k dispozícii rôzne spôsoby predlžovania vlasov.

Začnime od tých najlacnejších.

Najlacnejšie vlasy, ktoré si môžete objednať a
pripevniť doma ato sami, sú syntetické Clip in vlasy. Ceny súprav začínajú od 10 € do 19,99 €. Technológia sa posunula vpred, takže sa nemusíte obávať, že vaše vlasy budú vyzerať ako bábika. Brilantne napodobňujú vaše vlasy. Ak ich potrebujete predĺžiť pri jednej príležitosti, je to najlepšie a najúspornejšie riešenie.

syntetické Clip in

Drahšie vlasy sú samozrejme
Ľudské vlasy . Tu si môžete vybrať Clip In vlasy, ktore môžete úspešne
pripevniť same doma. Ceny za sady takýchto vlasov začínajú od 39 € do 89 €. Cena záleží hlavne na dĺžke a hustote vlasov. Z týchto vlasov si môžete vytvoriť akýkoľvek účes, môžete ho zafarbiť a upraviť.

Clip in
Ľudské vlasy

Vlasy pre trvalé predĺženie – ponúkame iba
Ľudské vlasy

Predĺženie na mikro krúžkoch. Cena prameňa
Ľudskéých vlasov od 0,69 € do1,00 €. Na rozšírenie sa použije 80 až 150 prameňov .Stojí to približne 55,00 € až 150 €, musíte pridať ďalšiu službu, 100 € Kadernik.

Rozšírenia na keratíne, , stoja presne to isté ako predlžovania na mikroprípravkoch.

Tape in predĺženie – prilepenie vlasových pások s obojstrannou páskou k vlastným vlasom – cena jedného 2 pásky, je približne 8,99 €. Na rozšírenie potrebujeme minimálne 10 sendvičov, v priemere 89,90 € . Cena za vlasy na celú hlavu je 179,00 € – závisí aj od hustoty.

Tape in vlasy

Krátke alebo dlhé vlasy?


Krátke alebo dlhé vlasy?

Toto je večná dilema každej ženy! Krátke alebo dlhé vlasy? Pravdepodobne každy z nás sa pýtal túto otázku! V našich životoch je čas, keď sa rozhodneme zmeniť! Začneme potom s Vlasmi! Je to synonymum krásy, ženskosti a zmyselnosti. Bez ohľadu na dĺžku nás dokonale vybraný účes osvetlí, a to aj v tých najoblačnejších dňoch. Ale čo keď čelíme rozhodnutiu – krátke alebo dlhé vlasy? Čo navrhnúť pri rozhodovaní o svojom vzhľade?
Predovšetkým ich predispozície – ak máme tenké a krehké vlasy, ani to najväčšie odhodlanie nám pri raste nepomôže. Je dôležité správne poznať štruktúru vlasov. Vieme najlepšie, čo sú a čo si môžeme dovoliť. Čas strávený starostlivosťou a prácou sú faktory, ktoré ovplyvňujú ich stav. Ďalším dôležitým prvkom je tvar našej tváre a osobnosti. Špecialista, ktorý vie, ako zdôrazniť našu krásu niekedy aj s jedným strihom, nám pomôže rozhodnúť sa o výbere účesu. Pamätajte, že správne zvolený účes je kľúčom k pohode!
Dlhé vlasy nám určite poskytujú omnoho viac možností. Môžeme si dovoliť trochu fantázie – zoskupiť, zvlniť alebo jednoducho narovnať. Dobre upravené a dlhé pramene vždy pôsobia senzačne – závidia ich viac ako jednej žene a mužov jednoducho magnetizujú! A čo krátky strih?

 

Aby ste sa cítili krásne, nemusíte pestovať vlasy do pasu, nemusíte sa tiež riadiť najnovšími trendmi. Krása je v nás a dobre zvolený účes len vylepšuje!

Krátke alebo dlhé vlasy?

Krátke alebo dlhé vlasy?

Keratínové pramene U-tip

Keratínové pramene U-tip
Keratínové pramene U-tip

Keratínové pramene U-tip
Je to jeden dokonalý a inovatívny produkt na slovenskom trhu .Keratínové
pramene U-tip ponúkame v dvoch dĺžkach a vo viacerých odtieňoch, ktoré
sú špecificky vyberané pre našich zákazníkov, aby sa čo najdokonalejšie
dokázali prispôsobiť nášmu európskemu typu vlasov.
Predĺžením vlasov keratínom dosiahneme na našej hlave vytúženú a
nádhernú korunu krásy. Takéto už predlžené vlasy môžeme tepelne a aj
chemicky upravovať. Dokážeme s nimi vytvoriť rôzne kreatívne účesy podľa
našich predstáv a dosiahneme výnimočné momenty, ktoré sa nedajú opísať
slovami, ale musíte si ich zažiť sami. Vlasy sú 100% ľudské REMY, takže
zamotanie je vylúčené. Dôležitou súčasťou krásnych predlžených vlasov
je ich starostlivosť. Na našej stránke odporúčame pár veľmi dôležitých a
praktických rád, ako sa o takéto štýlové vlásky starať, aby sme z nich
mali čo najväčšiu radosť a aby sme minimalizovali ich poškodenie.
Samozrejmosťou je poradenstvo pre našich existujúcich zákazníkov, ale
aj pre každého, kto sa pre túto revolučnú metódu predlžovania vlasov
rozhodne a vyberie si z našej širokej ponuky z neustále sa vyvíjajúcej
sa značky Cameron Hair
Vlásky sú viazané po 25 prameňov ,to znamená, že v takom minimálnom
množstve si ich viete objednať

Tape-in ľudské vlasy na páske


Tape-in ľudské vlasy na páske
Tape-in ľudské vlasy na páske
Tape-in ľudské vlasy na páske

Tape-in ľudské vlasy na páske

V poslednej dobe získava neuveriteľnú popularitu. To je jedna z metód trvalého predlžovania vlasov. Na rozdiel od iných metód rozšírenia je prakticky neinvazívna, neškodná .

Celebrity z celého sveta a Slovenska ju miluju. Čo je to Tape in metóda?

        Tape in -je vyrobená z našich vlasov, ktorá je na obidvoch stranách prilepená s vlasmi na páskach. Obvykle sa používajú pásky so šírkou 4 až 5 cm. Jeden sendvič sa skladá z 2 pripojiteľných vlasových pások, ktoré sú prilepené k prameňu.  Páska na metóde je najmenej problematická, pretože páska je prakticky nepostrehnuteľná. V iných metódach, ako je napríklad Micro Rings alebo keratínová metóda, môžete cítiť a často vidieť kĺby. Tu je páska bezfarebná a elastická . Je dôležité, aby osoba vykonávajúca postup mala skúsenosti s usporiadaním pások, pretože ich správne umiestnenie umožňuje vytvoriť prakticky akýkoľvek účes.

Nemusíte sa obávať, že vaše vlasy spadnú, pretože páska je veľmi silná.

Čo na vypadávanie vlasov?

Čo na vypadávanie vlasov?
Čo na vypadávanie vlasov?

Vypadávanie vlasov nie je len problém mužov. Stále častejšie sa sťažujú aj dámy.
Dôvody môžu byť rôzne:

    nedostatok vitamínov
    zlá strava
    stres,
    únava,
    hormonálne problémy (hypotyreóza)
    androgénna alopécia (áno, je to tiež ženská choroba)

môže mať za následok pomalú stratu vlasov a následne zoslabnutie vlasov.
Ako sa s tým vysporiadať?
Ak chcete zastaviť vypadávanie vlasov, budete musieť správne diagnostikovať príčiny. Zlá strava by sa mala meniť a dopĺňať ľanovým, sezamovým alebo tekvicovým olejom. Minerály, mastné kyseliny a antioxidanty obsiahnuté v týchto zložkách výrazne zlepšia stav vlasov. Okrem toho stojí za to sa postarať o správne doplnenie. Druhy založené na presličkách alebo biotíne môžu byť veľmi účinné. Malo by sa však pamätať na systematické a dostatočne dlhé používanie. Stimulácia vlasov pre rast môže byť tiež dosiahnutá použitím vhodných kaučukov. Tieto kozmetické výrobky zabraňujú vypadávaniu vlasov a stimulujú rast nových . Bohužiaľ, na účinky týchto ošetrení musíte dlho čakať a túto metódu musíte používať nepretržite. V opačnom prípade vlasy znova vypadnú. Drastickejšou metódou na zahusťovanie vlasov je farmakológia. Slabšie lieky sa dajú ľahko získať v lekárni bez lekárskeho predpisu. Lieky so silnejším účinkom je možné kúpiť iba na lekársky predpis. Aj tu závisí účinnosť liečby od dĺžky a pravidelnosti používania konkrétneho produktu. Čo spája všetky tieto metódy? Najprv musíte dlho čakať na výsledky každého z nich. Preto je tiež vhodné zvážiť pripojenie vlasov ako účinnú metódu na zahusťovanie vlasov s veľmi rýchloua okamžitou účinnosťou. Vlasy Cameronhair sú štandardom, ktorý si dnes môže dovoliť každá žena. Rôzne fixačné technológie, ako je zasunutie alebo predĺženie, poskytujú okamžitý účinok, pretože u nich je pripevnenie vlasov veľmi jednoduché a trvá iba niekoľko minút, a postup sa dá vykonať doma. Je potrebné poznamenať, že pripojené ľudské vlasy sa môžu podľa potreby farbiť, strihať a tvarovať. Zahusťovanie vlasov bude s ich pomocou prirodzené a veľmi efektívne.

Existuje mnoho faktorov, ktoré spôsobujú vypadávanie vlasov. Je ťažké ich identifikovať a možná liečba vždy trvá dlho. Preto Cameronhair je vynikajúcou metódou pre rýchly účinok, zlepšenie pohodlia a doplnenie , zahusťovanie vlasov.

Ako zahusťovať vlasy na párty rýchlo a ľahko?

Pred nami je obdobie zábavných a búrlivých udalostí, kde je základom vynikajúci vzhľad. Predĺžený čas stretnutí s priateľmi a rodinou znamená, že chceme oslniť každého a vyzerať perfektne. Máme niekoľko návrhov na skvelé účesy, ktoré môžete vytvoriť bez toho, aby ste opustili svoj domov. Perfektnú štylizáciu počas tohto nádherného obdobia doplnia prirodzene krásne svieže Vrkoče Ľudské vlasy ,alebo očarujúce Clip in-Ľudské vlasy

 Zvodný Vrkoč.


       V ponuke Cameron Hair nájdete široku ponuku Vrkoče Ľudské vlasy , ktorý očarí krásnym copom. Podľa vašich preferencií ponúkame vrkoče pozostávajúce z Ľudskéých alebo Syntetických vlasov.

       Vlasy sú dodávané v 13 odtieňoch, od krásnych blond po hnedé a čierne, takže si môžete dokonale prispôsobiť odtieň až k spodnej časti vlasov. Ďalej máme k dispozícii vrkoče na sponke Cameron Hair,vrkoče na štipcoch Cameron Hair, alebo pletené vrkoče Cameron Hair. Všetky výrobky sa dajú ľahko nasadiť a zaručujú vynikajúci účinok!


Vrkoč Ľudské vlasy .Dĺžka: 50 cm Váha: 80 g

Produkt, ktorý je v našej ponuke k dispozícii, je príčesok, ktorý umožňuje rôzne kombinácie vo forme voľne spleteného copu,vrkoča. Skladá sa z Ľudských vlasov dlhých 50 cm v odtieňoch, ktoré umožňujú dokonalý odraz farby vlasov na hlave. Pripojený vrkoč Cameron Hair dokonale ladí so slovanskými štylizáciami. Vrkoč Ľudské vlasy .Dĺžka: 50 cm Váha: 80 g .


Vrkoče Ľudské vlasy .

Parochňa polovičná – kučeravé vlasy.

Parochňa polovičná - kučeravé vlasy
Parochňa polovičná – kučeravé vlasy


Na dosiahnutie snových vĺn na hlave už nemusíte tráviť hodinu pred zrkadlom, ktoré drží natáčku. Môžete tiež zabudnúť na bezesnú noc s natáčkami na hlavu a hodiť valčeky do koša! Náš bestseller – Parochňa polovičná – kučeravé vlasy r Cameron Hair je spôsob, ako získať skvelý účes za pár minút. Krásne a efektívne kučery s dĺžkou 50 cm vás v tomto špeciálnom večeri cítia ešte ženskejšie! Doslova pár okamihov a ste pripravení ísť! Ľahká aplikácia za pár okamihov vám umožní dosiahnuť požadovaný krásny účes a celá nočná párty bude určite úspešná kvôli trvanlivosti a sile nástavca. Tieto vlasy sú dostupné v rôznych odtieňoch od prírodnej farebnej palety až po zaujímavé kombinácie vo forme ombre vlasov. Vlasy sú vyrobené z vlákien odolných voči teplu, ktoré podmieňujú ich prirodzený vzhľad.

Clip in vlasy na letiskových bránach

Počas prázdnin sme dostali veľa otázok o tom, či sa pri rutinných letiskových kontrolách vlasy clip in budu pípať .

Clip in vlasoi pri letiskových bránach

Niektorí kontrolóri poznajú predlžovanie vlasov , kde sa kov nachádza v clip in vlasoch, dámy nechajú ísť. Aby ste sa vyhli zbytočnému stresu,
odporúčame vám , môžete ich vziať do príručnej batožiny a prípadne ich pripevniť na toalete po prejdení bránami. Ak sa vám to stane, že máte vlasy pripnuté a kontrola vám povie, aby ste ich stiahli, požiadajte ich, aby ste šli do súkromnej miestnosti.

Clip in-Ľudské vlasy
Clip in-Ľudské vlasy

Skvelou alternatívou ku clip in vlasov sú tape in vlay na páske. Sú to 4 cm dlhé vlasové prúžky, ktoré sú prilepené k vašim vlasom – takzvaná sendvičová metóda. Nemajú kov, takže ste si stopercentne istí, že ľahko prechádzate cez letiskove kontroly !!! Tape-in ľudské vlasy na páske .

Tape-in ľudské vlasy na páske
Tape-in ľudské vlasy na páske

Starostlivosť o vlasy.

Starostlivosť o vlasy.
Starostlivosť o vlasy.

Každý deň používame proteínové šampóny a kondicionéry, pričom si myslíme, že týmto spôsobom zlepšíme ich stav. Bohužiaľ to nie je pravda. Áno, šampóny a kondicionéry s proteínmi (napr. Veľmi populárny keratín) sú potrebné na starostlivosť na poškodené vlasy, ale ich každodenné použitie vedie k degenerácii vlasov, čo vedie k opačnému účinku.

Vlasy sa zachytia pri korienkoch a zároveň sa napučia na dĺžku, strácajú lesk – zvyčajne sa objavia všetky poškodenia vlasov.

Našťastie je to veľmi rýchlo reverzibilný proces.

Vlasy by mali byť:

1) umyte silným šampónom obsahujúcim SLES alebo SLS (pre tých, ktorí menej iniciujú zloženie šampónu, by mal byť Laurylsulfát sodný – SLS alebo Laureth Sulfát sodný) – kompozícia nesmie obsahovať proteín (keratín, ovos / hydrolyzovaný ovsený proteín, pšeničný proteín, Kukuričný proteín, sójový proteín, mliečny proteín atď.)

2) použite vlasovú masku bez bielkovín

3) ochráňte vlasy kvapkou oleja (môže to byť olivový olej) + silikóny obsahujúce sérum, ktoré chránia pred vysušením vlasov

Použitie kozmetiky s proteínmi sa však dôrazne odporúča vo forme ošetrenia, napríklad raz za 2 týždne.

Ako sa vysporiadať s vypadávaním vlasov?


Ako sa vysporiadať s vypadávaním vlasov?

Každeho z nás sprevádza problém vypadávania vlasov. Toto je prirodzený proces a všetky vlasy majú obmedzenú dĺžku života
Každý deň strácame niektoré vlasy, ale keď ich počet každým dňom stúpa, čím sa dosiahne vyššia hodnota, stojí za zváženie, aké sú dôvody.
Štúdie ukazujú, že až 100 vypadnutých vlasov denne je normou.
Poďme však k extrémom, ktoré počítajú tie, ktoré zostávajú na kefke alebo na podlahe a oblečení. Len si pamätáme, že ich rastúci počet je signálom na overenie, či všetko v našom tele funguje správne. Existuje veľa príčin vypadávania vlasov. Faktom je, že naše vlasy sú odrazom nášho stavu. Nadmernú stratu vlasov si najčastejšie sťažujú ľudia žijúci na úteku, čo vedie k stresujúcemu životnému štýlu – nedostatok spánku, únava. Nesprávna strava rýchlo ovplyvňuje naše vlasy. V predchádzajúcom článku sme písali o tom, čo jesť, aby vaše vlasy zostali zdravé a lesklé – oplatí sa obohatiť jedálny lístok o niekoľko vitamínov a minerálov, potom môžeme úplne odstrániť problém vypadávania vlasov. Ak však zdravý životný štýl, primerané dávky spánku a spomalenie tempa nepomôžu, stojí za to navštíviť špecialistu. Vypadávanie vlasov je často spojené s hormonálnymi zmenami alebo vážnymi chorobami. Malo by sa tiež spomenúť, že na jeseň av zime sú vlasy vystavené zvýšenej strate vlasov. Diagnostika príčiny vypadávania vlasov je prvým krokom pri výbere metódy na boj proti tomuto problému.
Takže kde začať v boji za všetky vlasy?
Určite začnime s naším telom – najčastejšie stačí na zmenu problému strava.
Ďalším krokom je kozmetika a prípravky na zlepšenie stavu pokožky hlavy a vlasov.
Poďme experimentovať a vytvorte si vlastné masky a infúzie, ktoré majú priaznivý vplyv na naše vlasy. Využite priaznivé účinky kvasiniek, želatíny, vajec, senovky gréckej, presličky alebo žihľavy. Domáce recepty a pravidelnosť spôsobia, že vaše vlasy sú výživnejšie a silnejšie, takže problém vypadávania vlasov je minulosťou.
Proces obnovy a návrat k požadovanému objemu môže, žiaľ, trvať dlho. Potom sa oplatí hľadať dočasné riešenia, ktoré určite zlepšia našu pohodu. Za odporúčanie stojí najmä metóda Clip In, ktorá žiadnym spôsobom nepoškodzuje naše prírodné vlasy. Pomocou Clip in vlasov môžete rýchlo a ľahko zahusťovať alebo predlžovať svoje vlasy. A o niečo lacnejší klip zo syntetických vlasov je dostupný na trhu. Príčesky, vlasové pásy, tupé, polod Parochne a Clip v vlasov sú určené na zvýšenie objemu vlasov, zakrývanie plešatých miest a vzácne vlasy na temene hlavy, tiež sa veľmi často používajú na predlžovanie vlasov. Diagnóza stavu vlasov a príčiny vypadávania vlasov je najdôležitejším faktorom v boji proti nadmernému vypadávaniu vlasov. Najčastejšie stačí zmeniť životný štýl a systematicky sa starať o naše vlasy, ale ak máte problémy s vážnejšími problémami tela, môže vám pomôcť iba špecializovaný lekár. Za zmienku tiež stojí dočasné riešenia. Zostavenie všetkých týchto prvkov vám umožní opäť si užiť krásny účes!

Syntetické alebo Ľudské vlasy ?

Krásne a dobre upravené dlhé vlasy sú snom mnohých žien. Čo robiť, ak nám príroda nedala taký dar a pestovanie vlasov na požadovanú dĺžku, je boj proti veterným mlynom? Moderné kaderníctvo našlo riešenie, dnes sen o vlnitých, dlhých prameňoch vlasov môže byť skutočnosťou. V súčasnej dobe sa predlžovanie vlasov stáva stále viac módnym. Dlhé vlasy boli vždy synonymom krásy, preto nie je prekvapujúce, že na trhu bol zaznamenaný dopyt po predlžovaní vlasov. Za relatívne malú cenu sa môžete stať majiteľmi vlasov rôznej dĺžky a objemu. Náklady na takúto službu závisia od rôznych faktorov? Predovšetkým o metóde a type vlasov, ktoré ste si vybrali. Existuje mnoho spôsobov predlzenie? Počnúc najstaršou, keratínové metódy na modernejšie a inovatívnejšie metódy!. Pri výbere toho správneho vždy konzultujte so svojím kaderníkom, pretože v závislosti od vašich preferencií a očakávaného výsledku každá z nich pracuje v odlišných podmienkach. Na predlžovanie vlasov môžete použiť
Ľudské vlasy alebo Syntetické vlasy. Pokúsime sa vám dnes odpovedať, ktorá bude najlepšia.
Typ vlasov, ktorý si vyberiete, závisí od toho, aké ošetrenie budete podstúpiť v budúcnosti, od času stráveného starostlivosťou, od vizuálnych aspektov alebo od ceny.

Začnime
Ľudskými vlasmi. Medzi hlavné klady patrí ich elasticita a mäkkosť, navyše sú odolnejšie voči mechanickému poškodeniu alebo vysokej teplote, takže sa bez obáv môžete narovnať, vysušiť a podrobiť iným ošetreniam pri zvýšenej teplote. Môžete tiež podstúpiť farbenie alebo strihanie vlasov. Primeraná starostlivosť a nedostatok nadmerných deštruktívnych faktorov vás nútia užívať si ich naozaj dlho. Na zozname chýb nájdeme jednu? Náklady. Prírodné vlasy stoja o niečo viac ako syntetické v dôsledku uvedených výhod.

Syntetické vlasy sú ideálne na jednorazové výlety a večierky. Ich štruktúra je veľmi podobná prírodným vlasom (vlasy s vláknami odolnými voči teplu nemajú umelý lesk a sú odolné voči teplotám do 180 ° C). Ich výhodou je predovšetkým cena? sú omnoho lacnejšie ako prírodné vlasy. Mínusy sú také, že nie sú náchylné na styling? je dosť ťažké získať napr. kučery (najlepšie je vybrať si kučeravé vlasy ihneď). Syntetické vlasy majú kratšiu životnosť ako prírodné vlasy. Pre koho sú syntetické vlasy? Určite pre ľudí, ktorí nechcú minúť väčšie množstvo, ale starajú sa o sporadické predlžovanie vlasov. Pre ľudí, ktorí začínajú dobrodružstvo s predlžovaním vlasov a chcú skontrolovať, či im bude vyhovovať táto metóda. Nezabudnite, že syntetické vlasy nie sú vhodné na trvalé predlžovanie. zo syntetických vlasov, pretože po niekoľkých dňoch ich natiahnutia syntetickými vlasmi budete pravdepodobne musieť ich odstrániť. Po prvej noci budú vlasy zamotané a bude ťažké ich rozčesať.

FLIP IN Vlasy – prečo sú ženy sú z nich bláznivé?

Flip in, inovatívny spôsob, ako krásne vlasy bez námahy! Rýchla a efektívna metóda na predlžovanie vlasov, vďaka ktorej sa za pár okamihov sa stanete majiteľom hustých, lesklých prameňov bez návštevy kaderníka. To všetko vďaka linke, na ktorej sú uložené pramene pripevnených vlasov. Skladá sa z vlasov, ktoré po pripojení k vašim vlasom poskytujú pôsobivý efekt – krásny a svieži účes. Je to riešenie pre každý deň – keď chceme zvýšiť objem vlasov alebo na večer a špeciálne príležitosti, keď chceme oslniť každý z našich hustých prameňov.

Flip In 100% Ľudské vlasy
Flip In 100% Ľudské vlasy

Rôznorodosť farieb znamená, že výber dokonalého odtieňa nebude problémom. Flip vo vlasoch sa vyskytuje od čiernej a tmavohnedej po jemnú, teplú a studenú blond.

Ako aplikovať Flip na vlasy?

Metóda Flip in je pre prírodné vlasy úplne bezpečná, nijako nepoškodzuje ich štruktúru, iba zahusťuje a dodáva objem na hlave. Hlavná vec je, že na aplikáciu Flipu vo vlasoch nemusíte mať vysoko rozvinuté kadernícke schopnosti, potrebujeme iba špeciálne pramene a hrebeň, ktorý je zakončený kovovým alebo plastovým hrotom.

Ako sa starať o Flip in – syntetické ?


Flip in – syntetické tepelne odolné vlasy.

Vlasy sú umyté jemným šampónom, aby sa nepoškodila ich štruktúra, potom sa jemne rozčesajú a nechajú sa prirodzene zaschnúť. Odporúča sa ich umývať v priemere každé 3-4 aplikácie. Vlasy by nemali byť farbené a ich štruktúra je odolná voči mechanickým faktorom, ako je teplota žehličky na vlasy, sušičky alebo natáčky do 180 stupňov Celzia. Nadmerné používanie týchto nástrojov môže znížiť ich estetickú hodnotu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *