Blog o vlasoch

Prekvapte všetkých vianočným objemom!


Prekvapte všetkých vianočným objemom!

December je obdobie, v ktorom sa obvykle ponáhľame hľadať posledné dary, behať po obchodoch za kaprom, zdobiť vianočný stromček a organizovať všeobecné upratovanie. Často sa spája s únavou, zhone a podráždením. Je dobré si dať pauzu a postarať sa o svoj vlastný imidž na Vianoce a nasledujúci Silvester .

Rýchla zmena účesu

Zmena účesu je najjednoduchší spôsob, ako úplne zmeniť vzhľad. Podľa mnohých žien je to skvelý spôsob, ako priniesť zmenu do vášho života a zlepšiť svoju náladu. Farebné odtiene, nová farba farby, tieňovanie, ombre efekt, strihanie vlasov – to je dobrý spôsob, ako sa zbaviť zimnej apatie.

Zhutnenie a predĺženie.

Ak chceme každého prekvapiť novým účesom, ale nemusíme sa uchýliť drastickým zmenám, ako je strihanie vlasov alebo farbenie, stojí za to premýšľať o zahustení vlasov alebo ich predĺžení. Obrovské dostupné techniky zahusťovania a predlžovania vám umožňujú zvoliť si správnu metódu pre každého. Obzvlášť stojí za to zaplatiť za clip in vlasy alebo tap in vlasy – vďaka nim môžete ľahko dosiahnuť požadovaný efekt hustých dlhých vlasov.

Clip in -Flip In Aplikácia
Clip in -Flip In Aplikácia

Ako sa pripraviť na predlžovanie vlasov?

Ako sa pripraviť na predlžovanie vlasov
Ako sa pripraviť na predlžovanie vlasov

Pri hľadaní informácií o predlžovaní vlasov často preskočíme najdôležitejší aspekt, t. J. Ako sa pripraviť na toto ošetrenie, aby nielen vynikajúci účinok, ale tiež neovplyvnil naše zdravie? Keď snívame o dlhých vlasoch na hlavách, dosiahnutie nášho cieľa v takom krátkom čase má priaznivý vplyv na našu pohodu.
Na Slovensku je predlžovanie vlasov stále populárnejšie Dlhé vlasy sú večné synonymum krásy a ženskosti, ale bohužiaľ ich dosiahnutie na požadovanú dĺžku je často nemožné dosiahnuť, najmä ak máme tenké a krehké pramene.
Moderné kaderníctvo našlo odpoveď na dilemy žien s krátkymi vlasmi, ktoré sa usilujú o maximálnu dĺžku. V stacionárnych alebo internetových obchodoch si môžeme kúpiť Syntetické alebo, Ľudské vlasy, čelenka, pripináčiky, vrkoče a príčesky, ktoré si môžeme dať na seba a vychutnať si požadované vlny a objem na našich hlavách. Pre tých, ktorí nechcú opakovať takéto činnosti každé ráno, boli vytvorené ďalšie metódy, ako napríklad keratínové predlžovanie vlasov. Aplikácia pre oblasť vlákien bola opísaná v inom z našich príspevkov. Pred každou procedúrou, invazívnejšou, vykonávanou doma alebo profesionálne, počas návštevy kaderníka, je dôležité vykonať test na alergiu, aby ste si overili, či látky, ktoré používame, nespôsobia nepríjemné následky. Ak po 48 hodinách nedochádza k začervenaniu pokožky, budeme si istí, že aplikácia je pre naše zdravie 100% bezpečná.
Ako sa pripraviť na postup? Predĺženie vlasov si vyžaduje v závislosti od jeho metódy vyššie uvedené kroky. Podstatou je výber správnej metódy tak, aby spĺňala očakávania, ktoré sme si sami stanovili. Je dôležité, aby ste pokožku hlavy a kutikuly dobre očistili hĺbkovým čistiacim šampónom. Na zlepšenie stavu vlasov neaplikujeme žiadne kozmetické výrobky. Všetky kondicionéry, peny, gély a masky môžu tento efekt pokaziť, pretože pripojené vlasy sa môžu zosunúť. Ďalším faktorom je čas. Proces pripevňovania pásov trvá 3 až 4 hodiny. Takže buďte trpezliví. Dosiahnuté výsledky určite kompenzujú každú minútu strávenú u
kaderníka . Dlhé, krásne vlasy dodajú kúzlo, žiaru a omladenie už niekoľko rokov!

Parochňa – spôsob, ako rýchlo urobiť zmenu.


Parochňa – spôsob, ako rýchlo urobiť zmenu

Ženy radi menia vzhľad. Nie je bez dôvodu, že žena je premenná! A zatiaľ čo zmena štýlu obliekania je jednoduchá, zmena účesu je náročnejšou výzvou. Čo robiť, aby sa uľahčilo? O zložitých rozhodnutiach – farbenie a skracovanie vlasov

Zmena účesu môže ovplyvniť dĺžku vlasov, tvar alebo farbu. Všetky tieto zmeny však dávajú ženám určité obmedzenia. Pri farbení má zmena vplyv na zdravie vlasov a môže ich poškodiť. Pod vplyvom farby sa mení štruktúra vlasov, ktoré sa stávajú citlivejšími na lamanie. Dávajte pozor, aby ste nevystavovali vlasy príliš často a príliš dlho. Samotní výrobcovia farieb odporúčajú zafarbiť dorast na začiatku a potom na zvyšku vlasov. Zmena dĺžky vlasov a celého účesu môže byť tiež nepríjemná. Zvolený účes, ktorý dokonale vyhovuje populárnej herečke, nemusí v našom prípade fungovať tak dobre. Čo si zvoliť, aby ste sa cítili skvele na svojej vlastnej pokožke? A možno aj farbíte vlasy? Parochne prichádzajú na pomoc!

Experimentujte s parochňami!

Parochne nie sú len šancou zmeniť vzhľad. Je to tiež príležitosť experimentovať, testovať rôzne možnosti a hrať sa so svojím vzhľadom. Nákupom parochne môžeme skontrolovať, ako budeme vyzerať v novej farbe vlasov. Bude to fungovať v našom prípade alebo sa to páči priateľom? Ak nie, návrat k starej farbe alebo zmena farby bude jednoduchá a nebude mať negatívny vplyv na stav našich vlasov. Ak farba funguje, môžeme zvoliť trvalé farbenie a užiť si zvolený odtieň po dlhú dobu.

Vďaka parochniam tiež preveríme, ako vyzeráme v úplne novom účese. Parochne sú užitočné najmä pri zmene chĺpkov z dlhých na krátke. Umožnia vám skontrolovať, či nám vyhovujú kratšie vlasy alebo či sa s nimi cítime dobre. Ak sa ukáže, že krátky strih nie je presne to, čo nám vyhovuje, nestratíme nič. Určite nie vlasy z hlavy!

Každý z nás môže mať dlhé vlasy! Parochne sú tiež skvelým riešením pre dámy, ktoré snívajú o dlhých vlasoch. V okamihu zmenia obraz a umožnia vám vychutnať si svoj vysnívaný účes. Parochne sú tiež vhodné na pestovanie krátkych vlasov. Prechodné obdobie medzi krátkymi a dlhšími vlasmi môže byť nepríjemné. V tejto chvíli vlasy nesedia dobre, nemajú tvar. Vďaka parochne môžeme vlasy dočasne skryť skôr, ako dosiahneme požadovanú dĺžku. Ak parochňa nespĺňa naše požiadavky, môžeme sa rozhodnúť pre predlžovanie vlasov alebo zahusťovanie. Ak chcete, aby váš vzhľad potešil a predovšetkým neodhalil žiadne ošetrenia, vyberte si prírodné vlasy, ktoré na tento účel najlepšie fungujú.

Zmena z dovolenky

Stojí za zmienku, že parochňa je tiež skvelý spôsob, ako zmeniť imidž pri kostýmových večierkoch alebo karnevale. Umožnia nám prispôsobiť vzhľad postavám, ktoré hráme, a zmeniť obraz. Na jednej strane chceš byť Wonder Woman a na druhej strane by si radšej vyzeral ako Taylor Swift? Nič jednoduchšie! Parochne ponúkajú veľa možností, ktoré stojí za to využiť. Najmä preto, že sa karneval blíži!

Koľko stojí predlžovanie vlasov?

predlžovanie vlasov, ktoré nebolo tak dávno, bolo spojené s návštevou kaderníka a cenou minimálne 200€ -500€

V súčasnosti sú k dispozícii rôzne spôsoby predlžovania vlasov.

Začnime od tých najlacnejších.

Najlacnejšie vlasy, ktoré si môžete objednať a
pripevniť doma ato sami, sú syntetické Clip in vlasy. Ceny súprav začínajú od 10 € do 19,99 €. Technológia sa posunula vpred, takže sa nemusíte obávať, že vaše vlasy budú vyzerať ako bábika. Brilantne napodobňujú vaše vlasy. Ak ich potrebujete predĺžiť pri jednej príležitosti, je to najlepšie a najúspornejšie riešenie.

syntetické Clip in

Drahšie vlasy sú samozrejme
Ľudské vlasy . Tu si môžete vybrať Clip In vlasy, ktore môžete úspešne
pripevniť same doma. Ceny za sady takýchto vlasov začínajú od 39 € do 89 €. Cena záleží hlavne na dĺžke a hustote vlasov. Z týchto vlasov si môžete vytvoriť akýkoľvek účes, môžete ho zafarbiť a upraviť.

Clip in
Ľudské vlasy

Vlasy pre trvalé predĺženie – ponúkame iba
Ľudské vlasy

Predĺženie na mikro krúžkoch. Cena prameňa
Ľudskéých vlasov od 0,69 € do1,00 €. Na rozšírenie sa použije 80 až 150 prameňov .Stojí to približne 55,00 € až 150 €, musíte pridať ďalšiu službu, 100 € Kadernik.

Rozšírenia na keratíne, , stoja presne to isté ako predlžovania na mikroprípravkoch.

Tape in predĺženie – prilepenie vlasových pások s obojstrannou páskou k vlastným vlasom – cena jedného 2 pásky, je približne 8,99 €. Na rozšírenie potrebujeme minimálne 10 sendvičov, v priemere 89,90 € . Cena za vlasy na celú hlavu je 179,00 € – závisí aj od hustoty.

Tape in vlasy

Krátke alebo dlhé vlasy?


Krátke alebo dlhé vlasy?

Toto je večná dilema každej ženy! Krátke alebo dlhé vlasy? Pravdepodobne každy z nás sa pýtal túto otázku! V našich životoch je čas, keď sa rozhodneme zmeniť! Začneme potom s Vlasmi! Je to synonymum krásy, ženskosti a zmyselnosti. Bez ohľadu na dĺžku nás dokonale vybraný účes osvetlí, a to aj v tých najoblačnejších dňoch. Ale čo keď čelíme rozhodnutiu – krátke alebo dlhé vlasy? Čo navrhnúť pri rozhodovaní o svojom vzhľade?
Predovšetkým ich predispozície – ak máme tenké a krehké vlasy, ani to najväčšie odhodlanie nám pri raste nepomôže. Je dôležité správne poznať štruktúru vlasov. Vieme najlepšie, čo sú a čo si môžeme dovoliť. Čas strávený starostlivosťou a prácou sú faktory, ktoré ovplyvňujú ich stav. Ďalším dôležitým prvkom je tvar našej tváre a osobnosti. Špecialista, ktorý vie, ako zdôrazniť našu krásu niekedy aj s jedným strihom, nám pomôže rozhodnúť sa o výbere účesu. Pamätajte, že správne zvolený účes je kľúčom k pohode!
Dlhé vlasy nám určite poskytujú omnoho viac možností. Môžeme si dovoliť trochu fantázie – zoskupiť, zvlniť alebo jednoducho narovnať. Dobre upravené a dlhé pramene vždy pôsobia senzačne – závidia ich viac ako jednej žene a mužov jednoducho magnetizujú! A čo krátky strih?

 

Aby ste sa cítili krásne, nemusíte pestovať vlasy do pasu, nemusíte sa tiež riadiť najnovšími trendmi. Krása je v nás a dobre zvolený účes len vylepšuje!

Krátke alebo dlhé vlasy?

Krátke alebo dlhé vlasy?

Keratínové pramene U-tip

Keratínové pramene U-tip
Keratínové pramene U-tip

Keratínové pramene U-tip
Je to jeden dokonalý a inovatívny produkt na slovenskom trhu .Keratínové
pramene U-tip ponúkame v dvoch dĺžkach a vo viacerých odtieňoch, ktoré
sú špecificky vyberané pre našich zákazníkov, aby sa čo najdokonalejšie
dokázali prispôsobiť nášmu európskemu typu vlasov.
Predĺžením vlasov keratínom dosiahneme na našej hlave vytúženú a
nádhernú korunu krásy. Takéto už predlžené vlasy môžeme tepelne a aj
chemicky upravovať. Dokážeme s nimi vytvoriť rôzne kreatívne účesy podľa
našich predstáv a dosiahneme výnimočné momenty, ktoré sa nedajú opísať
slovami, ale musíte si ich zažiť sami. Vlasy sú 100% ľudské REMY, takže
zamotanie je vylúčené. Dôležitou súčasťou krásnych predlžených vlasov
je ich starostlivosť. Na našej stránke odporúčame pár veľmi dôležitých a
praktických rád, ako sa o takéto štýlové vlásky starať, aby sme z nich
mali čo najväčšiu radosť a aby sme minimalizovali ich poškodenie.
Samozrejmosťou je poradenstvo pre našich existujúcich zákazníkov, ale
aj pre každého, kto sa pre túto revolučnú metódu predlžovania vlasov
rozhodne a vyberie si z našej širokej ponuky z neustále sa vyvíjajúcej
sa značky Cameron Hair
Vlásky sú viazané po 25 prameňov ,to znamená, že v takom minimálnom
množstve si ich viete objednať

Tape-in ľudské vlasy na páske


Tape-in ľudské vlasy na páske
Tape-in ľudské vlasy na páske
Tape-in ľudské vlasy na páske

Tape-in ľudské vlasy na páske

V poslednej dobe získava neuveriteľnú popularitu. To je jedna z metód trvalého predlžovania vlasov. Na rozdiel od iných metód rozšírenia je prakticky neinvazívna, neškodná .

Celebrity z celého sveta a Slovenska ju miluju. Čo je to Tape in metóda?

        Tape in -je vyrobená z našich vlasov, ktorá je na obidvoch stranách prilepená s vlasmi na páskach. Obvykle sa používajú pásky so šírkou 4 až 5 cm. Jeden sendvič sa skladá z 2 pripojiteľných vlasových pások, ktoré sú prilepené k prameňu.  Páska na metóde je najmenej problematická, pretože páska je prakticky nepostrehnuteľná. V iných metódach, ako je napríklad Micro Rings alebo keratínová metóda, môžete cítiť a často vidieť kĺby. Tu je páska bezfarebná a elastická . Je dôležité, aby osoba vykonávajúca postup mala skúsenosti s usporiadaním pások, pretože ich správne umiestnenie umožňuje vytvoriť prakticky akýkoľvek účes.

Nemusíte sa obávať, že vaše vlasy spadnú, pretože páska je veľmi silná.

Čo na vypadávanie vlasov?

Čo na vypadávanie vlasov?
Čo na vypadávanie vlasov?

Vypadávanie vlasov nie je len problém mužov. Stále častejšie sa sťažujú aj dámy.
Dôvody môžu byť rôzne:

    nedostatok vitamínov
    zlá strava
    stres,
    únava,
    hormonálne problémy (hypotyreóza)
    androgénna alopécia (áno, je to tiež ženská choroba)

môže mať za následok pomalú stratu vlasov a následne zoslabnutie vlasov.
Ako sa s tým vysporiadať?
Ak chcete zastaviť vypadávanie vlasov, budete musieť správne diagnostikovať príčiny. Zlá strava by sa mala meniť a dopĺňať ľanovým, sezamovým alebo tekvicovým olejom. Minerály, mastné kyseliny a antioxidanty obsiahnuté v týchto zložkách výrazne zlepšia stav vlasov. Okrem toho stojí za to sa postarať o správne doplnenie. Druhy založené na presličkách alebo biotíne môžu byť veľmi účinné. Malo by sa však pamätať na systematické a dostatočne dlhé používanie. Stimulácia vlasov pre rast môže byť tiež dosiahnutá použitím vhodných kaučukov. Tieto kozmetické výrobky zabraňujú vypadávaniu vlasov a stimulujú rast nových . Bohužiaľ, na účinky týchto ošetrení musíte dlho čakať a túto metódu musíte používať nepretržite. V opačnom prípade vlasy znova vypadnú. Drastickejšou metódou na zahusťovanie vlasov je farmakológia. Slabšie lieky sa dajú ľahko získať v lekárni bez lekárskeho predpisu. Lieky so silnejším účinkom je možné kúpiť iba na lekársky predpis. Aj tu závisí účinnosť liečby od dĺžky a pravidelnosti používania konkrétneho produktu. Čo spája všetky tieto metódy? Najprv musíte dlho čakať na výsledky každého z nich. Preto je tiež vhodné zvážiť pripojenie vlasov ako účinnú metódu na zahusťovanie vlasov s veľmi rýchloua okamžitou účinnosťou. Vlasy Cameronhair sú štandardom, ktorý si dnes môže dovoliť každá žena. Rôzne fixačné technológie, ako je zasunutie alebo predĺženie, poskytujú okamžitý účinok, pretože u nich je pripevnenie vlasov veľmi jednoduché a trvá iba niekoľko minút, a postup sa dá vykonať doma. Je potrebné poznamenať, že pripojené ľudské vlasy sa môžu podľa potreby farbiť, strihať a tvarovať. Zahusťovanie vlasov bude s ich pomocou prirodzené a veľmi efektívne.

Existuje mnoho faktorov, ktoré spôsobujú vypadávanie vlasov. Je ťažké ich identifikovať a možná liečba vždy trvá dlho. Preto Cameronhair je vynikajúcou metódou pre rýchly účinok, zlepšenie pohodlia a doplnenie , zahusťovanie vlasov.

Ako zahusťovať vlasy na párty rýchlo a ľahko?

Pred nami je obdobie zábavných a búrlivých udalostí, kde je základom vynikajúci vzhľad. Predĺžený čas stretnutí s priateľmi a rodinou znamená, že chceme oslniť každého a vyzerať perfektne. Máme niekoľko návrhov na skvelé účesy, ktoré môžete vytvoriť bez toho, aby ste opustili svoj domov. Perfektnú štylizáciu počas tohto nádherného obdobia doplnia prirodzene krásne svieže Vrkoče Ľudské vlasy ,alebo očarujúce Clip in-Ľudské vlasy

 Zvodný Vrkoč.


       V ponuke Cameron Hair nájdete široku ponuku Vrkoče Ľudské vlasy , ktorý očarí krásnym copom. Podľa vašich preferencií ponúkame vrkoče pozostávajúce z Ľudskéých alebo Syntetických vlasov.

       Vlasy sú dodávané v 13 odtieňoch, od krásnych blond po hnedé a čierne, takže si môžete dokonale prispôsobiť odtieň až k spodnej časti vlasov. Ďalej máme k dispozícii vrkoče na sponke Cameron Hair,vrkoče na štipcoch Cameron Hair, alebo pletené vrkoče Cameron Hair. Všetky výrobky sa dajú ľahko nasadiť a zaručujú vynikajúci účinok!


Vrkoč Ľudské vlasy .Dĺžka: 50 cm Váha: 80 g

Produkt, ktorý je v našej ponuke k dispozícii, je príčesok, ktorý umožňuje rôzne kombinácie vo forme voľne spleteného copu,vrkoča. Skladá sa zo syntetických vlasov dlhých 50 cm v odtieňoch, ktoré umožňujú dokonalý odraz farby vlasov na hlave. Pripojený vrkoč Cameron Hair dokonale ladí so slovanskými štylizáciami. Vrkoč Ľudské vlasy .Dĺžka: 50 cm Váha: 80 g .


Vrkoče Ľudské vlasy .

Parochňa polovičná – kučeravé vlasy.

Parochňa polovičná - kučeravé vlasy
Parochňa polovičná – kučeravé vlasy


Na dosiahnutie snových vĺn na hlave už nemusíte tráviť hodinu pred zrkadlom, ktoré drží natáčku. Môžete tiež zabudnúť na bezesnú noc s natáčkami na hlavu a hodiť valčeky do koša! Náš bestseller – Parochňa polovičná – kučeravé vlasy r Cameron Hair je spôsob, ako získať skvelý účes za pár minút. Krásne a efektívne kučery s dĺžkou 50 cm vás v tomto špeciálnom večeri cítia ešte ženskejšie! Doslova pár okamihov a ste pripravení ísť! Ľahká aplikácia za pár okamihov vám umožní dosiahnuť požadovaný krásny účes a celá nočná párty bude určite úspešná kvôli trvanlivosti a sile nástavca. Tieto vlasy sú dostupné v rôznych odtieňoch od prírodnej farebnej palety až po zaujímavé kombinácie vo forme ombre vlasov. Vlasy sú vyrobené z vlákien odolných voči teplu, ktoré podmieňujú ich prirodzený vzhľad.

Clip in vlasy na letiskových bránach

Počas prázdnin sme dostali veľa otázok o tom, či sa pri rutinných letiskových kontrolách vlasy clip in budu pípať .

Clip in vlasoi pri letiskových bránach

Niektorí kontrolóri poznajú predlžovanie vlasov , kde sa kov nachádza v clip in vlasoch, dámy nechajú ísť. Aby ste sa vyhli zbytočnému stresu,
odporúčame vám , môžete ich vziať do príručnej batožiny a prípadne ich pripevniť na toalete po prejdení bránami. Ak sa vám to stane, že máte vlasy pripnuté a kontrola vám povie, aby ste ich stiahli, požiadajte ich, aby ste šli do súkromnej miestnosti.

Clip in-Ľudské vlasy
Clip in-Ľudské vlasy

Skvelou alternatívou ku clip in vlasov sú tape in vlay na páske. Sú to 4 cm dlhé vlasové prúžky, ktoré sú prilepené k vašim vlasom – takzvaná sendvičová metóda. Nemajú kov, takže ste si stopercentne istí, že ľahko prechádzate cez letiskove kontroly !!! Tape-in ľudské vlasy na páske .

Tape-in ľudské vlasy na páske
Tape-in ľudské vlasy na páske

Starostlivosť o vlasy.

Starostlivosť o vlasy.
Starostlivosť o vlasy.

Každý deň používame proteínové šampóny a kondicionéry, pričom si myslíme, že týmto spôsobom zlepšíme ich stav. Bohužiaľ to nie je pravda. Áno, šampóny a kondicionéry s proteínmi (napr. Veľmi populárny keratín) sú potrebné na starostlivosť na poškodené vlasy, ale ich každodenné použitie vedie k degenerácii vlasov, čo vedie k opačnému účinku.

Vlasy sa zachytia pri korienkoch a zároveň sa napučia na dĺžku, strácajú lesk – zvyčajne sa objavia všetky poškodenia vlasov.

Našťastie je to veľmi rýchlo reverzibilný proces.

Vlasy by mali byť:

1) umyte silným šampónom obsahujúcim SLES alebo SLS (pre tých, ktorí menej iniciujú zloženie šampónu, by mal byť Laurylsulfát sodný – SLS alebo Laureth Sulfát sodný) – kompozícia nesmie obsahovať proteín (keratín, ovos / hydrolyzovaný ovsený proteín, pšeničný proteín, Kukuričný proteín, sójový proteín, mliečny proteín atď.)

2) použite vlasovú masku bez bielkovín

3) ochráňte vlasy kvapkou oleja (môže to byť olivový olej) + silikóny obsahujúce sérum, ktoré chránia pred vysušením vlasov

Použitie kozmetiky s proteínmi sa však dôrazne odporúča vo forme ošetrenia, napríklad raz za 2 týždne.

Ako sa vysporiadať s vypadávaním vlasov?


Ako sa vysporiadať s vypadávaním vlasov?

Každeho z nás sprevádza problém vypadávania vlasov. Toto je prirodzený proces a všetky vlasy majú obmedzenú dĺžku života
Každý deň strácame niektoré vlasy, ale keď ich počet každým dňom stúpa, čím sa dosiahne vyššia hodnota, stojí za zváženie, aké sú dôvody.
Štúdie ukazujú, že až 100 vypadnutých vlasov denne je normou.
Poďme však k extrémom, ktoré počítajú tie, ktoré zostávajú na kefke alebo na podlahe a oblečení. Len si pamätáme, že ich rastúci počet je signálom na overenie, či všetko v našom tele funguje správne. Existuje veľa príčin vypadávania vlasov. Faktom je, že naše vlasy sú odrazom nášho stavu. Nadmernú stratu vlasov si najčastejšie sťažujú ľudia žijúci na úteku, čo vedie k stresujúcemu životnému štýlu – nedostatok spánku, únava. Nesprávna strava rýchlo ovplyvňuje naše vlasy. V predchádzajúcom článku sme písali o tom, čo jesť, aby vaše vlasy zostali zdravé a lesklé – oplatí sa obohatiť jedálny lístok o niekoľko vitamínov a minerálov, potom môžeme úplne odstrániť problém vypadávania vlasov. Ak však zdravý životný štýl, primerané dávky spánku a spomalenie tempa nepomôžu, stojí za to navštíviť špecialistu. Vypadávanie vlasov je často spojené s hormonálnymi zmenami alebo vážnymi chorobami. Malo by sa tiež spomenúť, že na jeseň av zime sú vlasy vystavené zvýšenej strate vlasov. Diagnostika príčiny vypadávania vlasov je prvým krokom pri výbere metódy na boj proti tomuto problému.
Takže kde začať v boji za všetky vlasy?
Určite začnime s naším telom – najčastejšie stačí na zmenu problému strava.
Ďalším krokom je kozmetika a prípravky na zlepšenie stavu pokožky hlavy a vlasov.
Poďme experimentovať a vytvorte si vlastné masky a infúzie, ktoré majú priaznivý vplyv na naše vlasy. Využite priaznivé účinky kvasiniek, želatíny, vajec, senovky gréckej, presličky alebo žihľavy. Domáce recepty a pravidelnosť spôsobia, že vaše vlasy sú výživnejšie a silnejšie, takže problém vypadávania vlasov je minulosťou.
Proces obnovy a návrat k požadovanému objemu môže, žiaľ, trvať dlho. Potom sa oplatí hľadať dočasné riešenia, ktoré určite zlepšia našu pohodu. Za odporúčanie stojí najmä metóda Clip In, ktorá žiadnym spôsobom nepoškodzuje naše prírodné vlasy. Pomocou Clip in vlasov môžete rýchlo a ľahko zahusťovať alebo predlžovať svoje vlasy. A o niečo lacnejší klip zo syntetických vlasov je dostupný na trhu. Príčesky, vlasové pásy, tupé, polod Parochne a Clip v vlasov sú určené na zvýšenie objemu vlasov, zakrývanie plešatých miest a vzácne vlasy na temene hlavy, tiež sa veľmi často používajú na predlžovanie vlasov. Diagnóza stavu vlasov a príčiny vypadávania vlasov je najdôležitejším faktorom v boji proti nadmernému vypadávaniu vlasov. Najčastejšie stačí zmeniť životný štýl a systematicky sa starať o naše vlasy, ale ak máte problémy s vážnejšími problémami tela, môže vám pomôcť iba špecializovaný lekár. Za zmienku tiež stojí dočasné riešenia. Zostavenie všetkých týchto prvkov vám umožní opäť si užiť krásny účes!

Syntetické alebo Ľudské vlasy ?

Krásne a dobre upravené dlhé vlasy sú snom mnohých žien. Čo robiť, ak nám príroda nedala taký dar a pestovanie vlasov na požadovanú dĺžku, je boj proti veterným mlynom? Moderné kaderníctvo našlo riešenie, dnes sen o vlnitých, dlhých prameňoch vlasov môže byť skutočnosťou. V súčasnej dobe sa predlžovanie vlasov stáva stále viac módnym. Dlhé vlasy boli vždy synonymom krásy, preto nie je prekvapujúce, že na trhu bol zaznamenaný dopyt po predlžovaní vlasov. Za relatívne malú cenu sa môžete stať majiteľmi vlasov rôznej dĺžky a objemu. Náklady na takúto službu závisia od rôznych faktorov? Predovšetkým o metóde a type vlasov, ktoré ste si vybrali. Existuje mnoho spôsobov predlzenie? Počnúc najstaršou, keratínové metódy na modernejšie a inovatívnejšie metódy!. Pri výbere toho správneho vždy konzultujte so svojím kaderníkom, pretože v závislosti od vašich preferencií a očakávaného výsledku každá z nich pracuje v odlišných podmienkach. Na predlžovanie vlasov môžete použiť
Ľudské vlasy alebo Syntetické vlasy. Pokúsime sa vám dnes odpovedať, ktorá bude najlepšia.
Typ vlasov, ktorý si vyberiete, závisí od toho, aké ošetrenie budete podstúpiť v budúcnosti, od času stráveného starostlivosťou, od vizuálnych aspektov alebo od ceny.

Začnime
Ľudskými vlasmi. Medzi hlavné klady patrí ich elasticita a mäkkosť, navyše sú odolnejšie voči mechanickému poškodeniu alebo vysokej teplote, takže sa bez obáv môžete narovnať, vysušiť a podrobiť iným ošetreniam pri zvýšenej teplote. Môžete tiež podstúpiť farbenie alebo strihanie vlasov. Primeraná starostlivosť a nedostatok nadmerných deštruktívnych faktorov vás nútia užívať si ich naozaj dlho. Na zozname chýb nájdeme jednu? Náklady. Prírodné vlasy stoja o niečo viac ako syntetické v dôsledku uvedených výhod.

Syntetické vlasy sú ideálne na jednorazové výlety a večierky. Ich štruktúra je veľmi podobná prírodným vlasom (vlasy s vláknami odolnými voči teplu nemajú umelý lesk a sú odolné voči teplotám do 180 ° C). Ich výhodou je predovšetkým cena? sú omnoho lacnejšie ako prírodné vlasy. Mínusy sú také, že nie sú náchylné na styling? je dosť ťažké získať napr. kučery (najlepšie je vybrať si kučeravé vlasy ihneď). Syntetické vlasy majú kratšiu životnosť ako prírodné vlasy. Pre koho sú syntetické vlasy? Určite pre ľudí, ktorí nechcú minúť väčšie množstvo, ale starajú sa o sporadické predlžovanie vlasov. Pre ľudí, ktorí začínajú dobrodružstvo s predlžovaním vlasov a chcú skontrolovať, či im bude vyhovovať táto metóda. Nezabudnite, že syntetické vlasy nie sú vhodné na trvalé predlžovanie. zo syntetických vlasov, pretože po niekoľkých dňoch ich natiahnutia syntetickými vlasmi budete pravdepodobne musieť ich odstrániť. Po prvej noci budú vlasy zamotané a bude ťažké ich rozčesať.

FLIP IN Vlasy – prečo sú ženy sú z nich bláznivé?

Flip in, inovatívny spôsob, ako krásne vlasy bez námahy! Rýchla a efektívna metóda na predlžovanie vlasov, vďaka ktorej sa za pár okamihov sa stanete majiteľom hustých, lesklých prameňov bez návštevy kaderníka. To všetko vďaka linke, na ktorej sú uložené pramene pripevnených vlasov. Skladá sa z vlasov, ktoré po pripojení k vašim vlasom poskytujú pôsobivý efekt – krásny a svieži účes. Je to riešenie pre každý deň – keď chceme zvýšiť objem vlasov alebo na večer a špeciálne príležitosti, keď chceme oslniť každý z našich hustých prameňov.

Flip In 100% Ľudské vlasy
Flip In 100% Ľudské vlasy

Rôznorodosť farieb znamená, že výber dokonalého odtieňa nebude problémom. Flip vo vlasoch sa vyskytuje od čiernej a tmavohnedej po jemnú, teplú a studenú blond.

Ako aplikovať Flip na vlasy?

Metóda Flip in je pre prírodné vlasy úplne bezpečná, nijako nepoškodzuje ich štruktúru, iba zahusťuje a dodáva objem na hlave. Hlavná vec je, že na aplikáciu Flipu vo vlasoch nemusíte mať vysoko rozvinuté kadernícke schopnosti, potrebujeme iba špeciálne pramene a hrebeň, ktorý je zakončený kovovým alebo plastovým hrotom.

Ako sa starať o Flip in – syntetické ?


Flip in – syntetické tepelne odolné vlasy.

Vlasy sú umyté jemným šampónom, aby sa nepoškodila ich štruktúra, potom sa jemne rozčesajú a nechajú sa prirodzene zaschnúť. Odporúča sa ich umývať v priemere každé 3-4 aplikácie. Vlasy by nemali byť farbené a ich štruktúra je odolná voči mechanickým faktorom, ako je teplota žehličky na vlasy, sušičky alebo natáčky do 180 stupňov Celzia. Nadmerné používanie týchto nástrojov môže znížiť ich estetickú hodnotu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *